Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 263

Wątek: wybor zaawansowanego kompakta G11(G12) vs Panasonic

  1. #11
    klos
    Guest

    Domyślnie

    Lx5 kusi tylko ten brak obrotowego wyświetlacz wiem że to nie jest najważniejsze ale bardzo lubię to rozwiązanie pozostało mi to po poprzednim canonie.

    Co do Lx5 to różnica cenowa jak na niedawną premierę do g11 tylko 70 zł tańsze.

    Wypowiedzcie się proszę czy jasny obiektyw w ex1 + czas migawki w ostrym słońcu waszym zdaniem będzie tak dużym problemem bo może ja tylko tak panikuje niepotrzebnie.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Ale co ty chcesz osiagnac? Przymykasz i tyle. Chcesz korzystać z pełnej dziury? Po co? Przecież i tak GO jest ogromniaste i nie ma to praktycznie znaczenia.

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    45

    Domyślnie

    mnie akurat sie nie pali, poczekam chwile na premiere G12 zobacze co tam Canon wlozyl za cuda na kiju :-) ten EX1 jest ok, tylko ogniskowa ma troche krotka, a chodzi o uniwersalna, biorac pod uwage ze sa kompakty z jakimis mega zoomami x30... wiec te 90 w LX5 przejdzie G12 pewnie bedzie mial wiecej.
    Musze jeszcze pomacac Panasonica bo nigdy Lumixa w rekach nie mialem...
    Grzegorz

  4. #14
    klos
    Guest

    Domyślnie

    A ktoś w ogóle wie kiedy można by się spodziewać g12 bo się powoli zastanawiam czy nie pożyczyć aparatu na urlop i poczekać trochę.

    Kilka dni temu jeszcze byłem przekonany że premiera będzie pod koniec sierpnia bynajmniej na necie były takie informacje i w zasadzie było to uzasadnione wejściem s95 a teraz to już sam nie wiem czy są to tygodnie czy miesiące.

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    45

    Domyślnie

    pisali ze na tragach teraz we wrzesniu powinno byc wiadomo, albo sie pokaze, albo nie :-) chyba photokina sie nazywaja :-)
    Grzegorz

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez g_w Zobacz posta
    mnie akurat sie nie pali, poczekam chwile na premiere G12 zobacze co tam Canon wlozyl za cuda na kiju :-) ten EX1 jest ok, tylko ogniskowa ma troche krotka, a chodzi o uniwersalna, biorac pod uwage ze sa kompakty z jakimis mega zoomami x30... wiec te 90 w LX5 przejdzie G12 pewnie bedzie mial wiecej.
    Musze jeszcze pomacac Panasonica bo nigdy Lumixa w rekach nie mialem...
    Seria G jest ok. 26 serpnia była premiera G12 ja bym poczekał z ciekawości, ale z opisu wynika, że za dużo się nie zmieniło od czasu G11. Poodbno ma tryb łączenia tego samego kadru o różnej ekspozycji - HDR, zapis video w HD i hybrydową stabilizację.

  7. #17
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    45

    Domyślnie

    a gdzie byla, bo na razie oficjalnie to sie chyba nic nie ukazalo....
    Grzegorz

  8. #18
    klos
    Guest

    Domyślnie

    Premiery canona g12 nie było.

    Natomiast pojawia się na rynku nikon P7000
    http://www.nikon.pl/pl_PL/product/di.../coolpix-p7000 ciekawa alternatywa do ex1 i może przyszłego G12.

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    17

    Domyślnie

    P7000 nie jest zadna alternatywa do niczego tak samo zreszta jak P6000 nikon nie zrobil do tej pory kompaktu wartego uwagi a juz na pewno nie kompaktu ktory by mial zastapic lustro.
    Wg. mnie na dzien dzisiejszy kupujac zaawansowany kompakt warto rozwazyc ponizsze propozycje w kolejnosci:
    samsung EX1 (posiadam obecnie i nie szybko zmienie)
    lumix LX5 (specyfikacja niezla)
    canon G11 (bawilem sie nim tydzien)
    lumix LX3 (mialem przez 6 mcy)
    Sa jeszcze jakies zjawiska typu wspomniany nikon czy ricoch sigmy ale to juz nisza.

  10. #20
    klos
    Guest

Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •