Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72

Wątek: Ryanair - 5dMKII przewieszony na szyi zamiast bagażu podręcznego

  1. #71
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: Ryanair - 5dMKII przewieszony na szyi zamiast bagażu podręcznego

    W Niemczech (albo Włoszech) sprawdzali każdego przed wejściem jeszcze na strefę. Jeden celnik był od dokumentów drugi od boxów i każdy bagaż musiał tam być sprawdzony. Ja zarówno z Lowepro Rover AW jak również z dużo większym Lowepro Rover Pro 45L który ma dodatkowo stelaż i nie jest podawany w opisie producenta jako spełniający wymogi bagażu podręcznego problemów nie miałem. Obydwa plecaki mieszczą się w klatce. A plecaki a zwłaszcza walizki podręczne na kółkach lepiej jest wkładać kołami do góry bo górna część jest węższa i łatwo wchodzi.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  2. #72
    Początki nałogu Awatar grzegorzki
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Cavan / Kielce
    Posty
    369

    Domyślnie Odp: Ryanair - 5dMKII przewieszony na szyi zamiast bagażu podręcznego

    Bardziej niż z liniami lotniczymi czy lotniskiem jest to związane z ilością sprzedanych biletów. Jeżeli są wolne miejsca to nie ma problemu ze schowaniem bagażu, jeśli jest full to pewnie ktoś z samolotu zgłasza że są kłopoty z upakowaniem pasażerów i jakiś krawat opiernicza tych na ostatniej bramce, a potem kilka dni kontrolują dokładniej.
    6D - EF 24-70/2.8L USM + EF 50/1.8 II + EF 70-300/4-5.6 IS USM + EF 85/1.8 USM - 580EX II + YN565EX + YN568EX- YN-622C - Bowens 500R kit + akcesoria
    Nie mnie się wtrącać biskupom w robotę.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •