Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [raFko] Lago di Garda

  1. #11
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    jako pojedyncze zdjęcia to zdjęcia jak zdjecia, jako całość bardzo fajnie się komponuje

    Zapraszam
    |
    |
    V

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie

    Mnie sie podobają 8 i 11. Pozostałe do mnie nie przemawiaja z racji tego,że znam te tereny i uważam, że to miejsce na wiele fajnych kadrów. Musiałeś jechać do Włoch, żeby fotografowac śmieci widocznie mam odmienny gust.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  3. #13

    Domyślnie

    Tytuł wątku sugeruje troszkę inną zawartość.. Zdjęcia są przyjemne, fajnie się je ogląda, ale tak jak kilku poprzedników zobaczyłbym cos bardziej krajobrazowego
    C7D+C400D|C24-70 f/2.8 |C70-200 f/2.8| inne drobiazgi
    Moja (pseudo) galeria
    Blog sportowy: www.leszeks-photography.blogspot.com

  4. #14
    Uzależniony Awatar ARN
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    wieś pod Warszawą
    Posty
    757

    Domyślnie

    witaj
    Zwiedziony tytułem wpadłem do twojej galerii
    Od kilku lat zapełniam karty pstrykami znad Gardy, ale - nie ujmując pracy nad bokeh i nad detalami - to tylko bardzo ładna 11-stka daje namiastkę tego, co tam można zobaczyć.
    Resztę mogłeś zrobić nie wydając na tak daleką podróż (chociaż z Innsbrucku i tak masz bliżej niż ja )

    Parteq już wspomniał - detale powinny być elementem większej całości. Szczególnie w tak urokliwym miejscu.

  5. #15
    Coś już napisał Awatar RaFko
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Innsbruck
    Posty
    50

    Domyślnie

    Dzieki za opinie i uwagi!

    Teraz wale sie w piers ze dalem zly tytul watku, bo nie chodzilo mi o ukazanie jak wyglada Garda w ogole, bo tego typu zdjecia mozna znalezc w ogromnych ilosciach w sieci, mnie chodzilo bardzej o ukazanie tego co zobaczylem i jak to widze w moich oczach, a to tez smieci itd... Druga sprawa ze tytul sugeruje jakis reportaz/sprawozdanie, a ja nie bylem tam przez tydzien w celu zrobienia katalogu jeziora Garda, w gole nie jechalem tam specjalnie robic zdjec, ale bylem na relaksujacym weekendzie majac aparat w pogotowiu...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •