Strona 48 z 48 PierwszyPierwszy ... 38464748
Pokaż wyniki od 471 do 472 z 472

Wątek: Kolor skóry raz jeszcze

  1. #471
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    51

    Domyślnie

    Coś w tym klimacie, nie znam kościoła ale wydaje mi się*że tak wygląda :P Ten żyrandol bym jeszcze poprawił


  2. #472
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zugajpawel Zobacz posta
    Witam wszystkich, to mój pierwszy wpis. Moim zdaniem autor tego poniższego zdjęcia jest naprawdę świetny fachowcem osiągając taką kolorystykę. Ja nad tym zdjęcie poświeciłem około 45 minut. Domyślam się, że nad mi pracował zaledwie parę minut a co za tym idzie jest w stanie zarobić na swoje L dużo mniejszym nakładem swojego czasu i pracy. Podziwiam

    nie ważne że to 45 minut, ja także nie tak dawno bo 2 latka temu siedziałem godzinami i kminiłem jak ugryźć kolorystykę jak poprawić tonalność, jak... i jak... poprawić wszystko by wyglądało schludnie,

    pokazałeś jako jedyny obróbkę tego zdjęcia którą śmiało można już przekazać klientowi na papierze, gratki

    inne wersje tutaj z zaprezentowanych nie leżą mi są bym powiedział przypadkowe kilka suwaków w tą kilka następnych w tamtą i coś tak wyjdzie, a to nie o to chodzi...

    PS prześlij mi na priva link do swojego rawa chętnie powalczę (jak by co nef'ów nie umiem obrabiać)
    Ostatnio edytowane przez CEZAREUSZ ; 13-05-2012 o 21:57
    Regulamin pkt 8.

Strona 48 z 48 PierwszyPierwszy ... 38464748

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •