Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [pawb.] moj labrador

  1. #11
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Dla mnie ostatnia seria cudna Fajny efekt i fajne momenty złapałeś Ja tez mam swój temat o labradorze, http://www.canon-board.info/showthread.php?t=43432czarna suczka ^^

    Na 13 fajnie jęzor wywalił Taki pokonany gladiator.
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  2. #12

    Domyślnie

    Dzieki za komentarz.
    Milo sie ogladalo twoja galerie.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    17. WTF

    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    moze fota nie jest jakas specjalna ale mnie rozsmieszyla
    Ostatnio edytowane przez pawb ; 27-10-2010 o 23:10 Powód: Automerged Doublepost

  3. #13

    Domyślnie

    extra - też sie roześmiałem na jej widok - nie wiem o co chodzi ale mi sie podoba
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 L IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

  4. #14
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawb Zobacz posta
    moze fota nie jest jakas specjalna ale mnie rozsmieszyla
    a ja powiem tak , ok smiech smiechem jednak uwazam że forum to dotyczy Fotografii, a nie smiesznych fotek. Nie mówie że zdjęcie ma być poważne i nudne tylko poza odczuciem zabawności zdjęcie powinno też być przemyślane, z głową, kadr światło itp itd standardowe rzeczy które powodują że z baby siedzącej na ławce mamy piękny obraz czegoś co pomimo że jest codzienne zostało ukazane w nietypowy sposób, w taki który poza UHAHAHA ALE TO ZABAWNE mówi się, KURDE TEN KTOŚ MA OKO I WYCZUCIE, nie czuje tego w stosunku do tego zdjęcia, lubie labradory i nie mam nic do tego że jest to zabawne, ale od tego mam joemoster i podobne serwisy, tutaj wole oglądać trochę inną klasęz zdjęć, ale cóż to twój temat i twoje zdjęcia pzdrw

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    a ja powiem tak , ok smiech smiechem jednak uwazam że forum to dotyczy Fotografii, a nie smiesznych fotek. Nie mówie że zdjęcie ma być poważne i nudne tylko poza odczuciem zabawności zdjęcie powinno też być przemyślane, z głową, kadr światło itp itd standardowe rzeczy które powodują że z baby siedzącej na ławce mamy piękny obraz czegoś co pomimo że jest codzienne zostało ukazane w nietypowy sposób, w taki który poza UHAHAHA ALE TO ZABAWNE mówi się, KURDE TEN KTOŚ MA OKO I WYCZUCIE, nie czuje tego w stosunku do tego zdjęcia, lubie labradory i nie mam nic do tego że jest to zabawne, ale od tego mam joemoster i podobne serwisy, tutaj wole oglądać trochę inną klasęz zdjęć, ale cóż to twój temat i twoje zdjęcia pzdrw
    Shingo na ciebie zawsze mozna liczyc
    Jak zawsze konstruktywne i trafne uwagi ??:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •