Strona 2 z 63 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 621

Wątek: [Max13] Krajobrazy i podróże

  1. #11
    Coś już napisał Awatar eryk_g
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    85

    Domyślnie

    A ta seria bardzo mi przypadła do gustu. Z naciskiem na 4 i 5. Ładne widoczki.
    400D, 300V, C 17-40 4L , C 70-200 4L, C 50 1.8, Manfrotto 190XPROB

  2. #12
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

    Domyślnie

    Dzięki eryk_g - pozdrawiam



    09.





    10.





    11.





    12.


  3. #13
    Coś już napisał Awatar Hamtaro
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Szczecin|Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    60

    Domyślnie

    na prawie wszytskich zdjeciach razi to ze sa robione o nie tej porze dnia co powinny. z tych miejsc moznaby wyciagnac duzo wiecej robiac zdjecia przy sloncu znajdujacym sie nizej nad horyzontem, ale zdaje sobie sprawe ze bedac na wycieczce ciezko wszytkim dogodzic. w kazdym razie chetnie widzialbym ta miejscowke o zachodzie lub wschodzie slonca.
    C40d+C17-55/2.8IS+C50/1.8+T80-200/2.8+S8/3.5...

    www.vibrakiller.deviantart.com

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    206

    Domyślnie

    Ad. 4 Najlepsze zdjęcie ze wszystkich, które tu wstawiłeś. Podoba mi się kompozycja, kolory i klimat sennego, wczesnego popołudnia. Jestem za.

    Ad. 5 Niby podobna do 4, ale dużo jej brakuje. Ot, zwykły widoczek.

    Ad. 6 Słabsze niż dwa pozostałe. To miejsce aż prosi się o sfotografowanie z samego rana, przy delikatnym świetle wschodzącego słońca. Może na dole tej dolinki jakąś mgłę byś jeszcze uchwycił.

    Ad. 7 Coś mam z Internetem i to zdjęcie nie do końca mi się wczytuje. Ale pamiętam, że jakieś mega nie było.

    Ad. 8 Źle naświetlone. Efekt - niebieski śnieg. Może warunki oświetleniowe nie były najlepsze, ale wtedy nie ma co wyciągać nawet aparatu z torby.

    Ad. 9 Tu poczekałbym na chmury lub słońce na niebie. Pasowałyby i urozmaiciły taki trochę 'pustynny' krajobraz.

    Ad. 10 Vide 7 - nie wczytuje mi się całe.

    Ad. 11 Zastosowałbym jakiś ocieplający lub zmiękczający filtr. Mógłby być fajniejszy efekt, gdyż moim zdaniem miejscówka miała potencjał.

    Ad. 12 Nie trafiłeś ostrością dokładnie w kaktus.


    Niemniej jednak, druga seria znacznie lepsza niż pierwsza, a nr 4 naprawdę fajne.

  5. #15
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

    Domyślnie

    Franek_ - dzieki za tak szczegółowe uwagi, po Twoich spostrzeżeniach mam wyrzuty ze za mało sie udzielam na forum ze swoimi spostrzezeniami co do zdjec innych forumowiczow.... Wszystkie biore pod rozwage.
    Hamtaro - dzieki równiez, pora dnia to podstawa, wiem, nie zawsze mozliwa do wykonania.
    Kilka innych, zaległych zdjec do oceny, z roznych stron, nastepne eskapady wkrotce i mam nadzieje na postepy..

    13.




    14.




    15.



    16.


  6. #16
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

  7. #17
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

  8. #18
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

  9. #19
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    56

    Domyślnie

    Na 18. jakieś dziwne rzeczy z chmurami się dzieją, czy mnie wzrok oszukuje? Zbyt mocna obróbka?

  10. #20
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

    Domyślnie

    Dzękiuje za komentarz, berith1 - wzrok zawsze myli, monitor (dobry) nie powinien.....
    Obróbka celowo inna niż na pozostałych zdjęciach. Delikatne przepalenie jest na szczycie chmury po lewej i paradoksalnie wody na dole po lewej – ale celowo tak zostawiłem aby „biła światłem po oczach” i rozjasniala te część zdjęcia.
    Oczywiście wedel gustu – do dyskusji.
    Dzieki jeszcze raz zo komentarz.

Strona 2 z 63 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •