Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 211

Wątek: Tło fotograficzne ... jakie?

  1. #21
    Początki nałogu Awatar pawel-foto
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    57
    Posty
    342

    Domyślnie

    Kartonowe SAVAGE 2,75x11mb masz na alle po 220zł(przesyłka25zl). Taniej nie znajdziesz bo szukałem dla siebie. Tła naprawdę dobrej jakości.
    1DIII, 6D, 450D; G10. S 8/3,5(F); S 14/2,8; C15/2,8(F); C 16-35/2,8 II; C 24-70/2,8; 28-105/3,5-4,5; C 50/1,4; C 135/2,0; C 70-200/2,8 IS; C 70-200/4; C Ex.1,4x II; C Ex.2x II, 580Ex II; 430Ex.... Studio w Kielcach (7xELFO)-możliwość wynajęcia ... SPRZEDAM:C 24-70/2,8, C 20/2,8....KUPIĘ obudowę podwodną do G10 (WP-DC28)

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mellan Zobacz posta
    A jednak się da również w PL 244zł brutto.
    Wszystko ładnie, pięknie ale promocja się skończyła z końcem października 2009 ...

    Wybiorę SAVAGE 2,75x11mb i mam nadzieję, że się sprawdzi.

    Nadal zastanawiam się nad systemem mocowania ... może jakieś rady?

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ...

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    59
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Tak, to była promocja, która się skończyła.
    Teraz to tło kosztuje tam 305zł brutto (wysłałem zapytanie, bo chcę kupić) i z moją gwarancją braku potrzeby idiotycznego przewijania 11m.
    C-F-K - forever

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mellan Zobacz posta
    Ale o czym Ty mówisz? Jakie 125zł? Aż sprawdziłem.
    I po co ten cyrk z dodatkowymi rurami i przewijankami, jakby nie można było dać ok.3-krotnie twardszej rurki, która nawet na łańcuszkach nie obwisa?

    Z całym szacunkiem, ale śmiem twierdzić, że Twoja wiedza w tym zakresie jest wirtualna, albo ograniczona do doświadczeń z wąskimi tłami.
    pretensje to raczej do producenta a nie do mnie o tą tube a co do wiedzy to skoro tak mówisz ze wirtualna wiedza niech tak będzie a ten wpis o 125zł dotyczyło twojego wpisu o tym że możesz dopłacić 50zł za wygode wiec ta wygoda to rura aluminiowa plus przewijanie bo za darmo nikt tego nie zrobi i ta kwota przykładowa była.

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    59
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoellite Zobacz posta
    pretensje to raczej do producenta a nie do mnie o tą tube a co do wiedzy to skoro tak mówisz ze wirtualna wiedza niech tak będzie a ten wpis o 125zł dotyczyło twojego wpisu o tym że możesz dopłacić 50zł za wygode wiec ta wygoda to rura aluminiowa plus przewijanie bo za darmo nikt tego nie zrobi i ta kwota przykładowa była.
    Ok, w porządku, rozumiem, nie ma o co kruszyć kopii.

    Niemniej to info dla innych, że za cenę 40zł wyższą od 265, oszczędzamy na przewijaniu i zostaje na dodatek twarda użyteczna rurka.
    Przewijanie jak przewijanie, ale strasznie upierdliwe jest zamocowanie krawędzi początkowej tła na tyle prosto, by złapać w miarę nie rozjechaną krawędź boczną. Te 4 dychy wolę dopłacić.
    C-F-K - forever

  6. #26

    Domyślnie

    Witam:-) Czy warto zaopatrzyć się w takie oto tło teksturowe? http://www.fotoellite.pl/index.php?p...uct&prod_id=73

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    277

    Domyślnie

    Panowie mam mały dylemat.
    Zakupiłem sobie trzy tła z aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=1316870068
    Potrzebuję do nich statywów, typowo do zastosowania amatorskiego w domu.
    Pytanie czy zakupienie statywów za ok 40zł/szt nie rozsypią mi się jak założe nie nie tło 5mx1,6m? Czy ktoś miał styczność z tymi tanimi statywami? Nie chciałbym aby mi się wygiął któregoś dnia
    Link do statywów:
    http://allegro.pl/listing.php/search...statyw&order=p
    500d, 70-200 f/4 L, C50 f/1.8 II, Di622 mkII

  8. #28
    Uzależniony Awatar Wats0n
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Posen Bloody Posen
    Wiek
    42
    Posty
    996

    Domyślnie

    Wszelką chińszczyznę do zawieszania teł masz zazwyczaj w dwóch rodzajach: te za dwie stówy i te za trzy stówy
    Jak przystało na obywatela Poznania nabyłem ostatnio to tańsze rozwiązanie...

    Powiem tak: stabilne to to cholerstwo nie jest, nie wyobrażam sobie np. rozwieszenia na nim szerokiego tła (z wykorzystaniem wszystkich trzech poprzeczek). Póki co testowałem jedynie na sucho, tzn. nie robiłem żadnej sesji, i zaufanie budzi ograniczone Na pewno napiszę, jak przydarzy się jakaś spektakularna katastrofa podczas robienia zdjęć.

    Ale z drugiej strony zależało mi na mobilności, więc coś za coś. Droższe rozwiązanie jest ok 2x cięższe.

    No i jeszcze jedno - warto brać zestaw, tj. 2x statyw plus składana poprzeczka i pokrowiec. Wychodzi mniej więcej tyle samo, jak wszystko z osobna, a pokrowiec pomieści dodatkowo bez najmniejszego problemu również statywy do lamp.

    Cytat Zamieszczone przez niechcemisie Zobacz posta
    Panowie mam mały dylemat.
    Zakupiłem sobie trzy tła z aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=1316870068
    Potrzebuję do nich statywów, typowo do zastosowania amatorskiego w domu.
    Pytanie czy zakupienie statywów za ok 40zł/szt nie rozsypią mi się jak założe nie nie tło 5mx1,6m? Czy ktoś miał styczność z tymi tanimi statywami? Nie chciałbym aby mi się wygiął któregoś dnia
    Link do statywów:
    http://allegro.pl/listing.php/search...statyw&order=p
    Tako rzecze Watson.
    There are no stupid questions, just stupid people.
    Wątek galeryjny na CB/Portrety@CB/Meksyk@CB/Sport@CB //Galeria przejściowa

  9. #29
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    277

    Domyślnie

    Czyli taki zestaw wyjdzie taniej niż kupowanie z osobna każdego elementu:
    http://allegro.pl/zestaw-do-tel-t280...312177274.html
    Pokrowiec będę miał z zakupów teł.
    Wielkie dzięki za podpowiedź.
    500d, 70-200 f/4 L, C50 f/1.8 II, Di622 mkII

  10. #30
    Uzależniony Awatar Wats0n
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Posen Bloody Posen
    Wiek
    42
    Posty
    996

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez niechcemisie Zobacz posta
    Czyli taki zestaw wyjdzie taniej niż kupowanie z osobna każdego elementu:
    http://allegro.pl/zestaw-do-tel-t280...312177274.html
    Pokrowiec będę miał z zakupów teł.
    Wielkie dzięki za podpowiedź.
    Ja mam ten nieco solidniejszy, tego nawet nie brałem pod uwagę.

    No i nie przypominam sobie, żebym w jakimkolwiek miejscu widział same belki poprzeczne. Rzuć okiem na ceny w www.eltec.pl czy www.afe.pl - asortyment zbliżony, w sensie - chińszczyzna, ale powinno być tanio.
    Tako rzecze Watson.
    There are no stupid questions, just stupid people.
    Wątek galeryjny na CB/Portrety@CB/Meksyk@CB/Sport@CB //Galeria przejściowa

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •