Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Czym robicie galerie do www???

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie Czym robicie galerie do www???

    szukam programu, który zrobiłby za mnie i mial wiele gotowców do wyboru
    od razu powiem, że testowałem właśnie PS i zupełnie mi sie nie podoba to co nim uzyskałem...bleeee

    jakieś propozycje???

    P.S. dobrze, gdyby dało sie modyfikować wygląd strony przed jej stworzeniem, PS wali gotowe rozwiązanie i potem na kilkudziesięciu czasami stronach trzeba wywalać baner albo inne cholerstwo....

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.p...62&start=0

    Odnosnie P.S. - w Arlesie da sie zmodyfikowac wszystko, wlacznie z wywalaniem bannera, dodawaniem wlasnego bannera, wklejaniem wlasnego layoutu, ikonek, gifow itp kodu html.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Ja póki co uzywam Gallery zainstalowanego w zaprzyjaźnionej firmie (link w stopce). Przymierzam się jednak do przejścia na własne rozwiązanie - skrypt generujący statyczny HTML, thumbnaile itp., bo tylko to daje pełną kontrolę. Mam to już w zasadzie napisane, tylko nie mogę się zabrać za przerobienie całego archiwum fotek

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=162&start=0

    Odnosnie P.S. - w Arlesie da sie zmodyfikowac wszystko, wlacznie z wywalaniem bannera, dodawaniem wlasnego bannera, wklejaniem wlasnego layoutu, ikonek, gifow itp kodu html.
    dzięki, tego nie znalazłem, moi automaniacy także polecają mi Arlesa :wink:

    [ Dodano: 1 Sierpień 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Ja póki co uzywam Gallery zainstalowanego w zaprzyjaźnionej firmie (link w stopce). Przymierzam się jednak do przejścia na własne rozwiązanie - skrypt generujący statyczny HTML, thumbnaile itp., bo tylko to daje pełną kontrolę. Mam to już w zasadzie napisane, tylko nie mogę się zabrać za przerobienie całego archiwum fotek
    taaa, to ja mogę tylko pomarzyć o takiej ilości wolnego czasu, by do tego się zabrać,
    póki co mam go mało nawet na robienie zdjęć...

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Moja galeria Fotojaw - od poczatku do konca Arles + recznie wpisywane html-owe dodatki. Mozna dodawac najrozniejsze bajery, ale nie bardzo widze sens. Jak na moje skromne potrzeby to spokojnie wystarcza. Jest bardzo prosty - z pomocą Viteza obsluge opanowałem w godzinę. Polecam.
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Mi gallery nie przypadło do gustu, używam www.webpicturecreator.com. Ma sporo możliwości customizowania, własne szablony można pisać.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaW
    Moja galeria Fotojaw - od poczatku do konca Arles + recznie wpisywane html-owe dodatki. Mozna dodawac najrozniejsze bajery, ale nie bardzo widze sens. Jak na moje skromne potrzeby to spokojnie wystarcza. Jest bardzo prosty - z pomocą Viteza obsluge opanowałem w godzinę. Polecam.
    no dobra, to teraz przekaż tę wiedzę innym, jak wybrać i przejrzeć szablony, jak edytować strony przed ostatecznym powieleniem wszystkiego itp

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    no dobra, to teraz przekaż tę wiedzę innym, jak wybrać i przejrzeć szablony, jak edytować strony przed ostatecznym powieleniem wszystkiego itp
    To chyba troche za duzo pisania... Arles ma dosc dobrze rozbudowana pomoc, poza tym sama obsluga programu jest dosc intuicyjna i prosta. Wymagana znajomosc podstaw angielskiego, troche czasu na eksperymentowanie i kazdy da sobie rade. Natomiast z checia odpowiem na konkretne, szczegolowe pytanka - o ile zdołam
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  9. #9
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    Cytat Zamieszczone przez JaW
    Moja galeria Fotojaw - od poczatku do konca Arles + recznie wpisywane html-owe dodatki. Mozna dodawac najrozniejsze bajery, ale nie bardzo widze sens. Jak na moje skromne potrzeby to spokojnie wystarcza. Jest bardzo prosty - z pomocą Viteza obsluge opanowałem w godzinę. Polecam.
    no dobra, to teraz przekaż tę wiedzę innym, jak wybrać i przejrzeć szablony, jak edytować strony przed ostatecznym powieleniem wszystkiego itp
    Ja sie Arlesa uczylem tak, jak zazwyczaj ucze sie nowej aplikacji - wybralem kilka zdjec do oddzielnego katalogu, poklikalem po opcjach, powlaczalem/powylaczalem co sie da, a ze znam angielski i html to wiedzialem co i jak powlaczac by uzyskac to co chce uzyskac 8)

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    Cytat Zamieszczone przez JaW
    Moja galeria Fotojaw - od poczatku do konca Arles + recznie wpisywane html-owe dodatki. Mozna dodawac najrozniejsze bajery, ale nie bardzo widze sens. Jak na moje skromne potrzeby to spokojnie wystarcza. Jest bardzo prosty - z pomocą Viteza obsluge opanowałem w godzinę. Polecam.
    no dobra, to teraz przekaż tę wiedzę innym, jak wybrać i przejrzeć szablony, jak edytować strony przed ostatecznym powieleniem wszystkiego itp
    Ja sie Arlesa uczylem tak, jak zazwyczaj ucze sie nowej aplikacji - wybralem kilka zdjec do oddzielnego katalogu, poklikalem po opcjach, powlaczalem/powylaczalem co sie da, a ze znam angielski i html to wiedzialem co i jak powlaczac by uzyskac to co chce uzyskac 8)
    oprócz html z resztą dam sobie radę, ale jeżeli podgląd jest wyłącznie w formie skryptu a nie wyswyg, to daleko nie pojadę....

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •