Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: AGITO.pl

  1. #21
    Początki nałogu Awatar djcargo
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10 Zobacz posta
    Z szybkością agito.pl bywa różnie. Zamówiona plazma i zapłacona przelewem z Jagielońskiej na Gocław (10 km?) szła ponad tydzień (przed strajkiem poczty) - rekord to to nie jest
    Od kiedy to agito samo wozi paczki?
    Oj, uwielbiam takich klientów - ja jako sprzedający zwykle wysyłam paczki od ręki, a jak poczta nawala to pretensje są do kogo? Oczywiście, że do mnie

    Kupiłem u nich moją czterdziestkę, wcześniej kompakcika, torbę i zawsze było bezproblemowo - polecam, zwłaszcza, że ceny mają dobre
    Regulamin pkt 8.

  2. #22
    Coś już napisał Awatar ukasbadu
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    94

    Domyślnie

    Ja kupowałem u nich co prawda tv, ale jestem bardzo zadowolony z zakupów. Przystępna cena, kurier na drugi dzień, wszystko dobrze zapakowane. Właściwie wzorowo.
    400D, Tamron 17-50 2.8, + Sonnar 135 + Linux

  3. #23
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10 Zobacz posta
    Z szybkością agito.pl bywa różnie. Zamówiona plazma i zapłacona przelewem z Jagielońskiej na Gocław (10 km?) szła ponad tydzień (przed strajkiem poczty) - rekord to to nie jest
    Plazma pocztą ? To się nazywa mieć cohones. Ja to bym taksówką nawet, albo ze znajomym podjechał.

  4. #24
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    33

    Domyślnie

    Kupiłem laptopa, aparat cyfrowy, baterie, futerał
    wszystko szybko i sprawnie kurier też dzwonił przed przyjazdem czy ktoś w domu jest.

  5. #25
    Bywalec Awatar milinet
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Konin, Poznań, Jarocin
    Posty
    215

    Domyślnie

    Kupowałem drukarkę, LCD, 420EX i plecak , zawsze było super

  6. #26
    jetrotool78
    Guest

    Domyślnie

    za pierwszym raem tv lcd, następnym razem odkurzacz, wszystko ok i bardzo sprawnie, jeszcze do nich wrócę

  7. #27
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    148

    Domyślnie

    AGito wysyła z Chorzowa, nie z Jagiellońskiej.

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Plazma pocztą ? To się nazywa mieć cohones. Ja to bym taksówką nawet, albo ze znajomym podjechał.
    No cóż - niektórzy uważają, że tak jest OK. Ja to bym nawet plazmy nie kupił...
    Gwoli wyjaśnienia. To nie szło pocztą lecz kurierem, a wzmianka dot. poczty wiązała się z tym, że kurierzy nie byli wtedy szczególnie obciążeni, innymi niedoręczanymi przez pocztę w czasie nieodległego strajku przesyłkami.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez djcargo Zobacz posta
    Od kiedy to agito samo wozi paczki?
    Oj, uwielbiam takich klientów - ja jako sprzedający zwykle wysyłam paczki od ręki, a jak poczta nawala to pretensje są do kogo? Oczywiście, że do mnie

    Kupiłem u nich moją czterdziestkę, wcześniej kompakcika, torbę i zawsze było bezproblemowo - polecam, zwłaszcza, że ceny mają dobre
    To w zasadzie nie mój problem, bo nie moja plazma, ale wiem, że zamawiający się trochę za długo naczekał (żalił mi się). Ja to w ogóle nie kupuję wysyłkowo, bo wolę sobie wszystko dokładnie obejrzeć i nie lubię różnych tam nieprzygotowanych pośredników (a to mu się adres pomylił, a to paluszek, a to główka)
    Ostatnio edytowane przez KMV10 ; 25-06-2008 o 10:56 Powód: Automerged Doublepost

  9. #29

    Domyślnie

    Ja kupowałem 3 tyg temu 400d (kit) + cf SanDisk ExIII wszytko bez problemów dwa dni od złożenia zamówienia wysłali (to był czwartek) a UPS doręczył paczkę w poniedziałek. Wysyłałem za pobraniem

  10. #30

    Domyślnie

    Kupowałem u nich CF sandiska i ceny mieli najlepsze w necie, do tego dobry kontakt i szybka wysylka. Po 2 tyg po transakcji nawet pani do mnie zadzwonila z pytaniem czy wszystko dotarlo.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •