Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: AGITO.pl

  1. #11
    Dopiero zaczyna Awatar GoRo3
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    In the neverland
    Posty
    29

    Domyślnie

    Witaj!

    Ja swojego EOS'a 400D kupilem na allegro za 1650zł z czego miałem 200zł Cash Back, więc jak najbardziej polecam zakupy przez internet. Pozatym staram się większość rzeczy w taki sposób kupować bo poprostu w 99% przypadków jest taniej. Jeśli chodzi o próby to możez zwrócić towar po 10 dniach od daty otrzymania paczki bez podania przyczyny, rzecz jasna musi być nie używany. Osobiście polecał bym umówić się z kolegą który ma taki sam aparat i zobaczyć jak się pstryka.

    POZDRAWIAM.
    R.I.P. Canon EOS400D + Sigma 24-60 f:2,8 EX DG + ef 50mm f1:1,8 MKII + Tamron 55-200mm f1:4-5.6 Di II MACRO+ Grip JENIS C400DP + plecak Lowepro R.I.P

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    291

    Domyślnie

    Ja swojego 400d kupowałem właśnie z Agito.pl
    Wszystko bez problemów, szybka wysyłka, z cashbackiem problemów nie było.
    Pozdrawiam,
    Michał

  3. #13

    Domyślnie

    Pozostaje mi także wystawić pozytywna opinie o tym sklepie polecam w 100%, zawsze pewnie i na czas.

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    Mialem jeden zgrzyt z Agito, gdy sie okazalo, ze zamowiona przeze mnie karta graficzna jest niedostepna. Po prostu nie bylo jej w magazynie podczas gdy na stronie widniala jako dostepna (chyba zapomniano o aktualizacji). Czekalem wtedy ok 3 tyg na przesylke. Warto wiec najpierw zadzwonic, upewnic sie o stanie magazynowym. Ale poza tym zawsze bylo ok. S1 IS, laptok, Lowepro... To wszystko szybko i bez problemow.
    .

  5. #15
    Coś już napisał Awatar rob76
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    56

    Domyślnie

    bardzo wielu moich znajomych tam kupowało i zawsze wszystko było ok. Teraz stoję przed zakupem większej ilości kart pamięci i paru innych drobiazgów więc wybrałem ten sklep. Zresztą porównajcie sobie ceny SanDisk CF z alledrogo z nimi...
    "nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem"

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie

    Mój ulubiony sklep, wszystko szybko i precyzyjnie, zero problemu podczas reklamowania towaru ani pomocy w dokonaniu zakupu.

    Dysk który mi padł(straciłem dane) po 7 dniach od wysyłki dostałem od nich nowy, naprawdę porządna firma i smiało wszystkim polecam
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  7. #17
    Bywalec
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Siedlce
    Wiek
    48
    Posty
    118

    Domyślnie

    Kupowałem u nich sporo sprzętu (nie foto) i mogę polecić sklep.
    Sprzęt foto można kupić sporo taniej gdzie indziej, np. u tipów z tego forum;-)
    pzdr

  8. #18
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Żyrardów
    Wiek
    47
    Posty
    91

    Domyślnie

    Właśnie dziś odebrałem od nich kartę pamięci i tu lekkie zaskoczenie. W kopercie formatu A4 (na oko), towar zapakowany był jedynie w to plastikowe etui, które zawsze jest dołączane do kart. Żadnego opakowania zewnętrznego, choć producent (Pretec) wydaje się solidny. I teraz nie wiem czy te karty po prostu teraz tak pakują, czy może ktoś w sklepie sprawdzał przed wysłaniem, czy może chcieli obniżyć wagę paczki... A może nie doczytałem, że kupuję używaną kartę Mam mieszane uczucia.
    ,

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Z szybkością agito.pl bywa różnie. Zamówiona plazma i zapłacona przelewem z Jagielońskiej na Gocław (10 km?) szła ponad tydzień (przed strajkiem poczty) - rekord to to nie jest

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crazy Zobacz posta
    Dysk który mi padł(straciłem dane) po 7 dniach od wysyłki dostałem od nich nowy, naprawdę porządna firma i smiało wszystkim polecam
    Można wiedzieć jaki dysk? Seagate?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •