Cytat Zamieszczone przez deer_1987 Zobacz posta
ElSor a ktoras z tych sigmy do 300?
Z sigmami nie mialem do czynienia ale po testach widze jest zblizona do Tamrona,ktorego kiedys kupilem. Zadecydowala wtedy cena.

Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta
Wszystko to prawda dlatego napisałem, ze canon 55-250IS jest w "tym towarzystwie" najlepszy-kosztuje jednak o ponad połowę więcej od tamrona 70-300. O tamronie wspomniałem dlatego, że deer_1987 bierze jeszcze pod uwagę sigme 70-300APO, która kosztuje prawie tyle co canon a nie jest IMO wiele lepsza od tamrona=krótko mówiąc albo canon 55-250 albo/jeżeli musi byc taniej/, to tamron 70-300.
Rozumiem Cie
Ja ze swojej strony chialem tylko dodac ze lepiej dozbierac na C55-250 bo warto a Tamrona nie brac wogole pod uwage chyba ze naprawde nie ma mozliwosci uzbierania wiekszej kwoty. Ale i wtedy rozwazylbym czy naprawde nie majac funduszy warto wywalac az tyle na dosyc kiepski obiektyw.Sam zaczynalem od T70-300 bo glupi myslalem "czemu te glupki* z forum proponuja od razu Lki za kilka tysiecy" - teraz juz wiem bo Lke mam
*oczywiscie bez urazy