Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 310

Wątek: Packshoty, czyli reklamowe zdjecia produktów

  1. #301
    Bywalec Awatar Raus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Nowogard
    Posty
    120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Od tych świetlówek zdecydowanie lepsze będą żarówki błyskowe.

    A możesz podać jakieś konkretne modele? Najlepiej linki do allegro.

    No i czy do 100zł kupie takie żarówki
    Canon 5D / C50 1.8 / S17-35 2.8-4 HSM / C100-300 USM / Helios 44M-4 + Radziecki Mieszek / 430EX

  2. #302
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal.s Zobacz posta
    Oświetlenie w tym przypadku to 3x świetlówki takie jak pokazałeś wyżej z prawej, lewej i od góry, oraz namiot bezcieniowy 75 cm bo mniejszego nie miałem

    Bardzo fajna fota: plastycznie oświetlona, doba GO...

    Niestety dbałość o detale bardo kuleje - przydało by się poświęcić trochę czasu na mały touch-up, bo te śmieci na bransolecie i szklanym sole bardzo psują efekt końcowy.

    Nie podoba mi się również podwójne odbicie w stole, ławo taki efekt wyeliminować podkładając kawałek papieru pod szybę...

    po niewielkim retuszu wygląda dużo lepiej:


    pozdrawiam

  3. #303
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raus Zobacz posta
    A możesz podać jakieś konkretne modele? Najlepiej linki do allegro.
    Proszsz:
    http://www.allegro.pl/item523935594_...zelaczana.html
    http://www.allegro.pl/item530607133_...m_synchro.html
    http://www.allegro.pl/item523935601_...m_synchro.html

    ta ostatnia ma możliwość przestawienia na połowę mocy.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  4. #304
    Początki nałogu Awatar michal.s
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    39
    Posty
    271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez VanMurder Zobacz posta
    Nie podoba mi się również podwójne odbicie w stole, ławo taki efekt wyeliminować podkładając kawałek papieru pod szybę...
    Papier był podłożony pod szybę, pomimo że byłą cienka, podwójne odbicie i tak wyszło...

    Teraz takie fotki robię na czarnej pleksi i jest dużo dużo lepiej


    Szybka fotka na allegro, tak że proszę nie wieszać na mnie psów za niedotykający podłoża prawy róg przedniej kości

    Jeszcze jedna


    Obie z canonowskiej sześćdziesiątki makro.

    (oświetlenie w tych przypadkach to 430ex odbita w parasolce + srebrna blenda z boku)
    Pozdrawiam - Michał Słonczyński

  5. #305
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    zamiast kartki pod szybą, spróbuj podłożyć taką czarną folię antystatyczną w którą pakują płyty główne.

    Pozdrawiam,
    Robert
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  6. #306
    Bywalec Awatar Raus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Nowogard
    Posty
    120

    Domyślnie


    I mam rozumieć że jednak taka żarówka błyskowa (powiedzmy ze ta najdrozsza z przełącznikiem) da lepszy efekt niż 3 zwykłe żarówki które podawałem wcześniej??
    Canon 5D / C50 1.8 / S17-35 2.8-4 HSM / C100-300 USM / Helios 44M-4 + Radziecki Mieszek / 430EX

  7. #307
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raus Zobacz posta
    I mam rozumieć że jednak taka żarówka błyskowa (powiedzmy ze ta najdrozsza z przełącznikiem) da lepszy efekt niż 3 zwykłe żarówki które podawałem wcześniej??
    generalnie wszystko zależy od umiejętności. Dobry fotograf ze słabymi żarówkami może zrobić zdjęcia lepsze niż słaby fotograf z najlepszym sprzętem studyjnym.

    W żarówkach błyskowych masz dużo większy komfort pracy.
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  8. #308
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Tak jak pisze robgr85, chodzi o komfort pracy. Zacząłem od tych żarówek ze światłem stałym, ale szybko kupiłem błyskowe. Przy stałym są dłuższe czasy naświetlania i mniej możliwości modelowania światłem. Te stałe robią teraz za piloty do żarówek błyskowych.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  9. #309
    Sempowicz Jerzy
    Guest

    Domyślnie

    Ktoś pytał o packshot creator ...... dzisiaj miałem szkolenie online z tego sprzętu. Firma francuska z Paryża. W firmie pracuje polka P. Daria Matusik. Sprzęt genialny, a właściwie oprogramowanie. Serie zdjęć i filmiki 3D (tułade-jak ładnie mówi z francuska P.Daria wykonuje jak kałasznikow-szybko i bez zacięć.Zdjecia można edytować dowolnie i sterowanie aparatem z poziomu laptopa. Tylko cena... full wypas to , cytuję za P. Urlichem Kintrupem (szkolenie miałem po niemiecku, ale dla mnie akurat to "no problem"):
    "PackshotCreator Mini3DHD

    Paketinhalt: [Unsere PC -Fotostudios Packshot Creator sind vorkonfiguriert und in einigen Minuten einsatzbereit]

    USB Light Box + Software Packshot Creator 3D + USB-Drehscheibe, Durchmesser 29 cm + ein runder weisser und ein runder schwarzer Hintergrund, Durchmesser 29 cm + Canon Powershot G9 (12 MPixel) + Zubehör (Stativ, weisser Hintergrund, Plexiglastisch)

    Maximalgrösse der fotografierten Objekte : 30x43 cm bei Draufsichten / 20x22 cm bei Seitenansichten.

    Verfügbarkeit: sofort nach Bestellung und vorherigem Zahlungseingang.

    Lieferzeit: ca. 5-10 Werktage nach Erhalt Ihrer Banküberweisung.

    Der Preis zuzügl. MwSt. (EXW) des Packshot Creator Mini 3D ist 3.580 €.
    " czyli jakieś 3700 euro z dostawą...

  10. #310
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    Hej!

    Czy G10 nada się do foto produktów na potrzeby Allegro?
    Mam 350D + EF 50 f/1.8 - ale muszę fotografować przy f/16-f/22 aby dostać jako taką głębię ostrości... (przykłady przez http://magnica.pl)

    Taki G10 z mniejszą matrycą powinien mieć większą głębię ostrości jeśli dobrze to sobie kumam.

    Lampki 2x68Ws + wyzwalanie radiowe; namiot bezcieniowy.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    A.. dodam, że ew. G10 byłby to stosowania przez żonę, która raczej nie chce grzebać dużo w parametrach..
    Ostatnio edytowane przez dentharg ; 07-07-2009 o 10:15 Powód: Automerged Doublepost
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •