Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Giełda Foto ... Katowice - Kraków

  1. #1
    nate
    Guest

    Domyślnie Giełda Foto ... Katowice - Kraków

    Witam,
    Czy ktoś może wie czy istnieją giełdy foto w Krakowie i/lub w Katowicach? Jeśli tak, to proszę o info. pod jakim adresem i w jakie dni jest otwarta.
    Pozdrawiam
    Mirek

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    No patrz... wrzuciłem tytuł tego wątku w googla i znalazłem. Naprawdę podziwiam ludzi, którzy mają tyle czasu by czekać aż ktoś im odpowie na forum, zamiast użyć googla i od ręki znaleźć samemu .

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Gród Kraka
    Wiek
    52
    Posty
    91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    No patrz... wrzuciłem tytuł tego wątku w googla i znalazłem. Naprawdę podziwiam ludzi, którzy mają tyle czasu by czekać aż ktoś im odpowie na forum, zamiast użyć googla i od ręki znaleźć samemu .
    No patrz. Ja też podziwima ludzi, którzy potrafią tyle złośliwości napisać zamiast wkleić linki skoro już coś znaleźli.

    W Krakowie nie ma typowej giełdy fotograficznej. W Katowicach kiedyś była na ul. Warszawskiej ale nie wiem czy nadal tam jest.

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomsarz Zobacz posta
    No patrz. Ja też podziwima ludzi, którzy potrafią tyle złośliwości napisać zamiast wkleić linki skoro już coś znaleźli.
    A co w tym złośliwego?
    Dawanie wędki zamiast ryby zawsze jest bardziej opłacalne na przyszłość.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar pe.en.de
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    321

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    A co w tym złośliwego?
    Dawanie wędki zamiast ryby zawsze jest bardziej opłacalne na przyszłość.
    Wędkę dałeś ale przy okazji sieknąłeś żyłką po łydkach.
    Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    mysłowice
    Posty
    262

    Domyślnie

    się czepiacie viteza. tyle razy było na forum pisane na temat gieldy w katowicach. ile można w kółko.... ma rację vitez - trzeba ruszyć półkólą a nie na gotowce iść.
    canon

  7. #7
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Gród Kraka
    Wiek
    52
    Posty
    91

    Domyślnie

    Ciekawa teoria. Idąc za ciosem to powinno się zamknąć to forum bo odpowiedzi na wszystkie tematy poruszane na nim można znaleźć w internecie trzeba tylko ruszyć półkulą,a nie połkólą.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Idźmy dalej i zamknijmy większość internetu, przecież wystarczy wyjść z domu, pójść do biblioteki albo zapytać babcie na ławce pod blokiem...

  9. #9
    Dopiero zaczyna Awatar matefusz
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomsarz Zobacz posta
    Ciekawa teoria. Idąc za ciosem to powinno się zamknąć to forum bo odpowiedzi na wszystkie tematy poruszane na nim można znaleźć w internecie trzeba tylko ruszyć półkulą,a nie połkólą.
    Czasami też mam takie wrażenie.

    Wracając do giełdy, @Vitez, linknij bo z ciekawości zobaczę co wygooglowałeś.

    Pierwsze strony zarówno na zapytanie "giełda fotograficzna Katowice" jak i "giełda fotograficzna Kraków" prowadzą do stron, na których ostatnie posty były napisane kilka lat temu i podane adresy lokalizacji są dawno nieaktualne.

  10. #10
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomsarz Zobacz posta
    Ciekawa teoria. Idąc za ciosem to powinno się zamknąć to forum bo odpowiedzi na wszystkie tematy poruszane na nim można znaleźć w internecie trzeba tylko ruszyć półkulą,a nie połkólą.
    Ciekawa teoria. Forum służy do dyskusji, nie myl go z infolinią.
    Ja widzę potężną różnicę pomiędzy traktowaniem forum jako "ja zadam pytanie a wy mi odpowiedzcie, bo przecież po to jest forum" a "mam taki problem/ciekawostkę, co Wy na to" .

    Cytat Zamieszczone przez matefusz Zobacz posta
    Wracając do giełdy, @Vitez, linknij bo z ciekawości zobaczę co wygooglowałeś.

    Pierwsze strony zarówno na zapytanie "giełda fotograficzna Katowice" jak i "giełda fotograficzna Kraków" prowadzą do stron, na których ostatnie posty były napisane kilka lat temu i podane adresy lokalizacji są dawno nieaktualne.
    Nie zamierzam za kogoś szukać. Podałem wędkę ale nie będę jej trzymał i za kogoś łowił bo jemu nie wychodzi .
    Wyszukwianie informacji w internecie powinno wyglądać mniej więcej tak:
    Krok 1. - użyć google
    Krok 2. - dowiadywać się dokładniej w znalezionych tematach z google, użyć wyszukiwarki w jakimś znalezionym forum, zamiast zakładać nowy wątek na pierwszym lepszym forum.

    Zresztą Pkt 3. naszego Regulaminu wyraźnie o tym traktuje , jak również ten fajny poradnik: http://rtfm.killfile.pl/#zanim

    I tym optymistycznym akcentem zamykam. Tym bardziej że autor wątku zlał go najwidoczniej... zapewne licząc na to że trafił na infolinię a nie na forum .

    Gdyby ktoś się uparł kontynuować dyskusję na temat giełd foto w Katowicach czy w Krakowie to polecam:
    http://canon-board.info/announcement.php?f=11&a=20 i wpisać "giełda foto Katowice" albo "giełda foto Kraków" i kontynuować w odpowiednim wątku.
    Ostatnio edytowane przez Vitez ; 30-06-2010 o 21:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •