Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 236 z 236

Wątek: Canon PIXMA IP 4200

  1. #231
    gosiani24
    Guest

    Domyślnie

    Nie chcialabym odistalowywać sterowników bo cały czas drukowała ok problemy się zaczęly jak wymieniłam tusz

  2. #232
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    38
    Posty
    414

    Domyślnie

    Moja Pixma 4200 dzisiaj przestała rozpoznawać kartridże. Wyświetla się komunikat, że nie można rozpoznać pojemników z atramentem i koniec. Lampka reset miga 15 razy i tyle. Nie drukuje. Zresetowałem ją, ale niczego to nie dało. I teraz pytanie: da się to jakoś naprawić, czy trzeba nowe zbiorniki? Jeśli tak, to może ma ktoś z was niepotrzebne i mógłby za browara sprzedać? Akurat teraz musiała zdechnąć jak jej najbardziej potrzebuje :/

  3. #233
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie

    To samo u mnie. Trzeba zresetować (chyba?) chipy lub kupić nowe atramenty.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #234
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    38
    Posty
    414

    Domyślnie

    Zesrany Canon Co to ma być w ogóle za firma?! Oni produkują w ogóle coś porządnego? Jakby ktoś miał zużyte pojemniki to poratujcie, bo na nowe oryginały teraz nie mam budżetu.

  5. #235
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    72

    Domyślnie

    Mam takie pytanie
    ja w swoim canonie a właściwie w filcu na którym parkuje głowica mam mieszanke kilku rożnych zamienników
    ostatnio coraz częściej zapycha mi się głowica więc zakupiłem nową a moje pytanie to czy ta mieszanka rożnych zamienników ktorą jest nasączony ten filtc nie spowoduje mi zaschnięcia nowej glowicy Pytam bo kiedys przeczytalem że nie należy mieszac rożnych zamienników bo może sie ta mieszanka okazać klejem Nalezy się trzymac zawsze jednej firmy

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hellfire Zobacz posta
    Moja Pixma 4200 dzisiaj przestała rozpoznawać kartridże. Wyświetla się komunikat, że nie można rozpoznać pojemników z atramentem i koniec. Lampka reset miga 15 razy i tyle. Nie drukuje. Zresetowałem ją, ale niczego to nie dało. I teraz pytanie: da się to jakoś naprawić, czy trzeba nowe zbiorniki? Jeśli tak, to może ma ktoś z was niepotrzebne i mógłby za browara sprzedać? Akurat teraz musiała zdechnąć jak jej najbardziej potrzebuje :/
    Mialem to samo, znalazlem gdzies w sieci instrukcje serwisowego resetowania epromu czy jakos tak, polegalo to na kombinacji wciskania przyciskow w drukarce podczas jej wlaczania, najwazniejsze ze przynioslo skutek, co prawda nie dziala monitoring poziomu tuszu ale moge z tym zyc. Wroce do domu to tego poszukam i tu wkleje.
    Pozdrawiam.

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •