Pokaż wyniki od 1 do 10 z 137

Wątek: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

Widok wątkowy

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez San Zobacz posta
    Mysle, ze Ty nie zrozumiales intencji
    I ja sie chetnie przylacze do akcji, ale mam tylko 5D, zatem szkla EF-S nie bardzo bede mial jak sprawdzic, zreszta i w FF kogos moze stara 5-tka nie zadowolic, bo chce szklo do MK-II, i juz rozdzielczosci pewny nie bedzie.
    Moze zatem dobrym pomyslem jest dodawac rodzaj posiadanej puszki.
    Po co? Może za miesiąc sprzedasz 5d i kupisz 1dIV i już nieaktualne będzie?
    po prostu jak znajdziesz kogoś z interesującej Cię okolicy to zapytasz na PW czy ma w ogóle czas się tym zająć jaki ma sprzęt i doświadczenie.. ja w Kielcach kupowałem już dla dwóch kolegów sprzęt i wszystko było ustalane telefonicznie - łącznie z tym że jeden z kolegów przesłał mi kasę na konto i od tego co zobaczę uzależnił zakup (szkło za 4500 - jakbym stwiedził że ok to z bankomatu kasę bym wziął).. szkiełka nie kupiłem, kasę oddałem
    a drugi przypadek był taki że "przepstrykałem" zestaw na swojej karcie i przesłałem parę plików i z tego co wiem transakcja doszła do skutku i obie strony są zadowolone..
    czyli - zawsze trzeba uzgadniać zakres z testującym - bo po co potem ktoś jeszcze ma mieć pretensje że coś źle ktoś przetestował - ktoś deklaruje że poświęca swój czas a wy już szukacie dziury w całym że się nie da itp. - z tego co widzę to jak kol. Farenhajt coś będzie chciał kupić to musi najpierw przetestować testera - czyli szczegóły na PW ustalać i albo pasuje wam tester albo nie.. proste.. w większości to sprowadzi się do tego żeby zobaczyć czy sprzedawca i sprzęt w ogóle istnieją i czy działa.. ewentualnie przesłać parę plików itp.

    1. nowart - Poznań
    2. tombas - Nowy Sącz
    3. MC_ - Toruń, Słupsk
    4. preinwher - Zakopane i okolica
    5. szuler - Łódź
    6. daniel - Bydgoszcz i okolice
    7. koy - Opole i okolice
    8. canis_lupus - Kraków
    9. Vitez - Warszawa
    10. Lukaasz - Przemyśl
    11. Iktorn92 - Jelenia Góra+ okolice
    12. Sic - Siedlce i okolice
    13. WaldekA - Strzegom, Świdnica, Wałbrzych i okolice
    14. ElSor - Ozimek + niedalekie okolice, Opole okazjonalnie
    15. axk - Katowice i okolice
    16. San - Poznan
    17. arturs - Kielce
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Aha - i nie wiem czy nie dopisać siebie z zastrzeżeniem "Kielce - nie dotyczy sprzedawcy Conrado5"
    Ostatnio edytowane przez arturs ; 05-06-2010 o 23:57 Powód: Automerged Doublepost
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •