Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 137

Wątek: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

  1. #31
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    No to równie dobrze można po prostu przefiltrować użytkowników po polu "Miasto" i liczyć, że ci z największym zaufaniem uzupełnili to pole.

  2. #32
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    warszafka
    Wiek
    39
    Posty
    360

    Domyślnie

    nie będę już smęcił, ale lubię analizować możliwe scenariusze. Przypuśmy, że zgłosił się Pan X z miasta Y i niekoga z miasta Y już na tej pokaźnej liście nie ma. Miasto Y jest dla mnie z wielu powodów niedostępne (dla wielu osób zresztą też) i nagle w miejscu Y pojawia się jakiś biały kruk w dobrej cenie np obiektyw. Teraz Pan X ma 100 PW z pytaniem czy przetestuje, ale niestety on ma tylko pod EF-s (a testować ma FF) itd. krótka notka na liście albo znaczek "+" oznacza, że taka osoba może przetestować na FF. Widzę duży opór wśród kolegów, ale myślę że jest to sensowna modyfikacja.

  3. #33
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Chodziło o to :
    Cytat Zamieszczone przez fahrenheit Zobacz posta
    Nie będę już smęcił, ale lubię analizować możliwe scenariusze. Przypuśćmy, że zgłosił się Pan X z miasta Y i nikogo z miasta Y już na tej pokaźnej liście nie ma. Miasto Y jest dla mnie z wielu powodów niedostępne (dla wielu osób z resztą też) i nagle w miejscu Y pojawia się jakiś biały kruk w dobrej cenie, np obiektyw. Teraz Pan X ma 100 PW z pytaniem czy przetestuje, ale niestety on ma tylko body cropowe(a testować ma na FF) itd. Proponowałbym wprowadzić dodatkową krótką notkę na liście albo znaczek "+" oznacza, że taka osoba może przetestować na FF. Widzę duży opór wśród kolegów, ale myślę że jest to sensowna modyfikacja.
    ?

  4. #34
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    47
    Posty
    140

    Domyślnie

    1. nowart - Poznań
    2. tombas - Nowy Sącz
    3. MC_ - Toruń, Słupsk
    4. preinwher - Zakopane i okolica
    5. szuler - Łódź
    6. daniel - Bydgoszcz i okolice
    7. koy - Opole i okolice
    8. canis_lupus - Kraków
    9. Vitez - Warszawa
    10. Lukaasz - Przemyśl
    11. Iktorn92 - Jelenia Góra+ okolice
    12. Sic - Siedlce i okolice
    13. WaldekA - Strzegom, Świdnica, Wałbrzych i okolice
    14. ElSor - Ozimek + niedalekie okolice, Opole okazjonalnie
    15. axk - Katowice i okolice
    16. San - Poznan
    17. arturs - Kielce
    18. trzeszcz6 - warszawa
    19. krisv740 - białystok oraz okolice zambrowa/łomży
    20. micles - Poznań, Bydgoszcz
    21. tormentor - Wrocław
    22. marcin1191 - Trójmiasto
    23. fil91 - Gdańsk

  5. #35
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    No to równie dobrze można po prostu przefiltrować użytkowników po polu "Miasto" i liczyć, że ci z największym zaufaniem uzupełnili to pole.
    A filtruj sobie jak chcesz :-D. W ogóle nie rozumiem biadolenia w tym wątku. Nie interesuje Was to nie będziecie korzystać i po sprawie . Przecież nie jest to obowiązkowe. Wpisywanie wszelkich dodatkowych uściśleń, plusów, minusów, haczyków czy czegokolwiek innego zagmatwa tylko niepotrzebnie sprawę.
    Przecież to nie działa z automatu i wszystko i tak należy uzgodnić przez PW zwracając się do osoby do której mamy zaufanie. Proste jasne i logiczne.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #36
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fahrenheit Zobacz posta
    Widzę duży opór wśród kolegów, ale myślę że jest to sensowna modyfikacja.
    I opór będzie a nie modyfikacja. To jest prywatna deklaracja i inicjatywa użytkowników forum. Na PW mają być dogadywane wszelkie szczegóły czy komu pasuje taki tester czy nie. Nie próbuj tego oblepiać w setki drobnostek.
    Robimy listę deklarujących chęć pomocy i wystarczy. Reszta - do dogadania pomiędzy chętnymi.

    Przy okazji, jak tak wpisujecie po kilka miast to ja nie wiem jak mamy wykonać ten punkt: "podzielenie pomocnych dłoni alfabetycznie na regiony/miasta" . Proszę o edycję (znaczy napisać swoja deklarację od nowa, w nowym poście) z wpisaniem konkretnego miasta, najlepiej w miarę dużego, w którym przynajmniej raz w tygodniu możecie być, jeśli nie możecie się zdecydować. A nie "w tym mógłbym czasami, a mooooże i w tym, a i jeszcze może tamto".

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fahrenheit Zobacz posta
    nie będę już smęcił, ale lubię analizować możliwe scenariusze. Przypuśmy, że zgłosił się Pan X z miasta Y i niekoga z miasta Y już na tej pokaźnej liście nie ma. Miasto Y jest dla mnie z wielu powodów niedostępne (dla wielu osób zresztą też) i nagle w miejscu Y pojawia się jakiś biały kruk w dobrej cenie np obiektyw. Teraz Pan X ma 100 PW z pytaniem czy przetestuje, ale niestety on ma tylko pod EF-s (a testować ma FF) itd. krótka notka na liście albo znaczek "+" oznacza, że taka osoba może przetestować na FF. Widzę duży opór wśród kolegów, ale myślę że jest to sensowna modyfikacja.
    Taa.. a jak ja mam tylko 5ki to co? mam postawić minus że EF-sów nie testuję?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A filtruj sobie jak chcesz :-D. W ogóle nie rozumiem biadolenia w tym wątku. Nie interesuje Was to nie będziecie korzystać i po sprawie . Przecież nie jest to obowiązkowe. Wpisywanie wszelkich dodatkowych uściśleń, plusów, minusów, haczyków czy czegokolwiek innego zagmatwa tylko niepotrzebnie sprawę.
    Przecież to nie działa z automatu i wszystko i tak należy uzgodnić przez PW zwracając się do osoby do której mamy zaufanie. Proste jasne i logiczne.
    Amen
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  8. #38
    Pełne uzależnienie Awatar JaBlam
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Farschafa
    Wiek
    44
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Na forum Nikona jakos sie to sprawdza a Wy marudzicie i marudzicie. Jesli komus sie nie podoba, to niech nie korzysta i tyle. Jaki sens podawac jaki kto ma sprzet. I tak jesli na moim aparacie bedzie pieknie dzialalo nie oznacza to od razu ze bedzie pieknie na Twoim czy Jego. Ja uwazam ze przy tego typu pomocy najwaznejsze to to, zeby moc sprawdzic ze obiektyw faktycznie jest w zadowalajacym stanie, nie jest pobity czy poharatany. Ile razy sie zdarzylo , ze kupowaliscie "idealny" obiektyw a potem dostawaliscie cos, czemu do idealowi brakowalo? Bo sie okazalo ze rysa na soczewce, albo guma odstaje albo ktos ciagnal obiektyw na sznurku za soba po chodniku?

    Ja chetnie skorzystam z takiej pomocy. W razie czego moge podobnie jak Canis pomoc w miare mozliwosci czasowych w Krakowie.
    Jarek
    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

  9. #39
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    41

    Domyślnie

    1. nowart - Poznań
    2. tombas - Nowy Sącz
    3. MC_ - Toruń, Słupsk
    4. preinwher - Zakopane i okolica
    5. szuler - Łódź
    6. daniel - Bydgoszcz i okolice
    7. koy - Opole i okolice
    8. canis_lupus - Kraków
    9. Vitez - Warszawa
    10. Lukaasz - Przemyśl
    11. Iktorn92 - Jelenia Góra+ okolice
    12. Sic - Siedlce i okolice
    13. WaldekA - Strzegom, Świdnica, Wałbrzych i okolice
    14. ElSor - Ozimek + niedalekie okolice, Opole okazjonalnie
    15. axk - Katowice i okolice
    16. San - Poznan
    17. arturs - Kielce
    18. trzeszcz6 - warszawa
    19. krisv740 - białystok oraz okolice zambrowa/łomży
    20. micles - Poznań, Bydgoszcz
    21. tormentor - Wrocław
    22. marcin1191 - Trójmiasto
    23. fil91 - Gdańsk
    24. Ciekawski - Konin

  10. #40

    Domyślnie

    1. nowart - Poznań
    2. tombas - Nowy Sącz
    3. MC_ - Toruń, Słupsk
    4. preinwher - Zakopane i okolica
    5. szuler - Łódź
    6. daniel - Bydgoszcz i okolice
    7. koy - Opole i okolice
    8. canis_lupus - Kraków
    9. Vitez - Warszawa
    10. Lukaasz - Przemyśl
    11. Iktorn92 - Jelenia Góra+ okolice
    12. Sic - Siedlce i okolice
    13. WaldekA - Strzegom, Świdnica, Wałbrzych i okolice
    14. ElSor - Ozimek + niedalekie okolice, Opole okazjonalnie
    15. axk - Katowice i okolice
    16. San - Poznan
    17. arturs - Kielce
    18. trzeszcz6 - warszawa
    19. krisv740 - białystok oraz okolice zambrowa/łomży
    20. micles - Poznań, Bydgoszcz
    21. tormentor - Wrocław
    22. marcin1191 - Trójmiasto
    23. fil91 - Gdańsk
    24. Ciekawski - Konin
    25. Hubi78 - Warszawa i Otwock

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •