Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 137 z 137

Wątek: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

  1. #131

    Domyślnie Prośba o oględziny aparatu - Warszawa.

    Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Piszę w sprawie, która przewinęła się tutaj już wielokrotnie. Potrzebuję osoby, która sprawdziłaby dla mnie body lustrzanki w Warszawie (w pobliżu Politechniki). Oczywiście jestem w stanie zwrócić zainteresowanemu pieniądze za fatygę. Nie chodzi mi też o jakieś profesjonalne testy, a tylko sprawdzenie czy wszystko jest okej.
    Jeśli jest ktoś w stanie pomóc - bardzo proszę o odpowiedź tutaj lub wiadomość na PW.
    Pozdrawiam.

  2. #132

    Domyślnie Odp: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

    Cześć ,
    chciałabym spytać, czy znalazłaby się tutaj jakaś dobra dusza (Siedlce lub osoba z bliskich okolic, skłonna się tam pofatygować), która byłaby w stanie pomóc mi w zakupie używanego Canona 760D - chodzi o sprawdzenie, czy aparat działa i czy mogę go spokojnie zdalnie zakupić. Oczywiście za pomoc oferuję rekompensatę. Pozdrawiam!

  3. #133
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Clare
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

    Witam,
    Sprawa pilna, mianowicie jest okazja , nie wiem czy świąteczna ale jest. Objektyw L nowy w boxie w bardzo atrakcyjnej cenie. Po konsultacji z panem sprzedawca okazuje się, że nie posiada papierów, dziwna sprawa ,prawda?
    Zdobyłem fotkę pudelka wraz z naklejkami numerów i teraz gdzie realnie mogę sprawdzić pochodzenie, bądź legalność żródła tego atrakcyjnego przedmiotu ?
    Macie jakieś sprawdzone szybkie linki do baz ?

  4. #134

    Domyślnie Odp: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

    Cześć!

    Przerzucam się z aparatów analogowych i potrzebowałabym porady w cyfrówce, ktora chce kupic.
    Mam do kupienia używanego Canona 5d Mk III w Poznaniu, przebieg 20tys.
    Tyle, ze jest on z 2012 roku, ale wyglada na igła stan, oferta na 5000zł.
    Dostałam potwierdzenie przebiegu oraz przykładowe zdjęcia.
    Czy ma to jakies znaczenie, że tak dawno był kupiony? Czy warto?
    Jeśli jest to warte zachodu, czy ktoś mógłby pomóc w sprawdzeniu body w Poznaniu?

    Pomocy! Karolina

  5. #135

    Domyślnie Odp: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

    Dzień dobry :)
    Czy "pomocna dłoń" działa też w ten sposób, że ktoś bardziej doświadczony sprzętowo ode mnie, byłby w stanie poświecić odrobinę swojego czasu (z odpowiednią rekompensatą) i wybrał się ze mną na test sprzętu przed zakupem? Docelowe miejsce to Kraków i okolice. Jeżeli znajdzie się taka osoba, to bardzo proszę dawać znać :)

  6. #136
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

    Cytat Zamieszczone przez joan_ka Zobacz posta
    Dzień dobry
    Czy "pomocna dłoń" działa też w ten sposób, że ktoś bardziej doświadczony sprzętowo ode mnie, byłby w stanie poświecić odrobinę swojego czasu (z odpowiednią rekompensatą) i wybrał się ze mną na test sprzętu przed zakupem? Docelowe miejsce to Kraków i okolice. Jeżeli znajdzie się taka osoba, to bardzo proszę dawać znać
    A masz już upatrzony jakiś konkretny model / ogłoszenie?
    Z wybraniem się na testy może być problem, ale zdalnie mogę spróbować Ci pomóc.
    Czasami ogłoszenia, są na tyle przyzwoite i sprzedawca chce współpracować, że można to ogarnąć zdalnie, choć zawsze dobrze podpiąć np. własne szkła do body lub body do szkieł.
    Body czy szkło?

  7. #137

    Domyślnie Odp: POMOCNA DŁOŃ - bezpieczniejsze zakupy !!

    Mam podobne pytanie jak osoba powyżej. Jestem aktualnie przed zakupem obiektywu, wstępnie przymierzam się do zakupu w sklepie Fotopanorama.pl w Krakowie - sprzęt nowy. Czy ewentualnie ktoś doświadczony sprzętowo byłby w stanie podpowiedzieć mi, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem, czy nowy sprzęt warto przetestować? czy jeśli jest oryginalnie zapakowany to niekoniecznie? Czy w ogóle sklepy pozwalają na zrobienie testu i jak najlepiej to zrobić? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i podpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez ilona ; 26-07-2020 o 19:09

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •