Zobacz wyniki ankiety: Zamienniki

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 83 z 85 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 848

Wątek: Zamienniki baterii

  1. #821
    Początki nałogu Awatar cohontes
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    .
    Wiek
    30
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Czy Duracell to najlepszy zamiennik dla BP-511? Czy może lepiej 2X Newell zamiast jednego Duracella. Chciałbym tego użyć z 5D Classic + grip. Druga kwestia to ładowarka, niestety mam jakiś tani chiński zamiennik. Czy jest sens pakować się w coś takiego? CANON BP-511 BP-511A BP 511 ŁADOWARKA 2 AKU LCD (6690270466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Kwestia baterii jest chyba dla mnie najważniejsza obecnie. Po naładowaniu obecnie dwóch baterii i włożeniu ich od razu widzę tylko jedną kreskę naładowania.

  2. #822
    Coś już napisał Awatar Galipette
    Dołączył
    Apr 2019
    Miasto
    Płock
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Cześć. Szukam zamiennika do Canon Eos M5 LP-E17 i moje pytanie to które z aktualnie sprzedawanych zamienników współpracują z oryginalną ładowarką bo z tego co czytałem sporo nie jest rozpoznawanych przez nią i nie ładują się. Czy jednak warto zainwestować w oryginalny akumulator??

  3. #823
    Bywalec Awatar michalko
    Dołączył
    Aug 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    133

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Mam zamienniki Newella i jestem z nich zadowolony.
    EFM+22mm; 5D+50mm

  4. #824
    Coś już napisał Awatar Galipette
    Dołączył
    Apr 2019
    Miasto
    Płock
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Cytat Zamieszczone przez michalko Zobacz posta
    Mam zamienniki Newella i jestem z nich zadowolony.
    A czy ładują się w oryginalnej ładowarce?

  5. #825
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Chciałbym dowiedziec czy ktos z Kolegów w Canonie 1dx uzywał zamiast dedykowanego akumulatora o symbolu LP-E4N starszej jego wersji od poprzednich modeli(1d mkIV ,1ds,itp),ktory ma symbol LP-E4 ??
    Jesli tak ,czy było wszystko ok?

  6. #826

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Hej!
    Uzywam EOS R i zastanawiam sie nad zakupem zamiennikow, uzywam gripa BG-E22.
    Czy jakiekolwiek zamienniki typu Newell dzialaja dobrze z R-ka czy jest to gra niewarta swieczki i lepiej kupic oryginalne?

    P.S. Przepraszam za brak polskich znakow

  7. #827
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    kupic oryginalne
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  8. #828

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Cześć wszystkim,

    Zastanawiam się nad zamiennikiem do EOS RP. Biorę pod uwagę zakup 2 niedekodowanych baterii z ładowarką (Newell albo GreenCell) lub ponoć w pełni kompatybilną PATONA Platinium. Macie jakieś doświadczenia z którąś z tych konfiguracji?

  9. #829

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Mam dwa zamienniki f-NEWELL LP-E6N do Canona 5mk3 i dwa oryginały nie narzekam na zamienniki / zamienniki kupiłem bo potrzebowałem więcej akumulatorów na wyjazd
    Eos- 5d MK 3 + Eos-50d + C 70-200/f2,8 +Extender canon 1,4 III + C 24-70/f4 + C 50/f1,4 + C18-200 / f3,5-5,6 + Speedlite 580EXII

  10. #830

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Dzięki, poszukałem też w innych miejscach - okazało się że jest Newell Plus lp-e17 w pełni rozkodowany, więc można i w oryginalnej ładować. A biorąc pod uwagę że RP spokojnie z 600-700 zdjęć zrobi przy rozsądnym zarządzaniu energią na wyjazd spokojnie starczy oryginał, zamiennik, ładowarka USB i powerbank

Strona 83 z 85 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •