Zobacz wyniki ankiety: Zamienniki

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 13 z 85 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 848

Wątek: Zamienniki baterii

  1. #121

    Domyślnie

    Ja należę do szczęśliwych posiadaczy baterii premium gold. Mam wprawdzie ten zamiennik dopiero od 2 m-cy, ale robię nim spokojnie ok 1000 zdjęć bez lampy (40D). Nawet jak padnie po roku, to z czystym sumieniem zainwestuję kolejne dwadzieścia parę złotych w kolejny.

  2. #122
    Bywalec Awatar Kaworu
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Stalinigród
    Posty
    149

    Domyślnie

    Coś mi się przypomniało 'propos tego PG, mam ten zamiennik od jakiegos czasu i działa całkiem dobrze. Ostatnio jednak robiłem zdjęcia na chłodzie i ... zdechł po dosłownie 3 zdjęciach (a byl ladowany na chwile przed wyjsciem). Oryginał działał za to całkiem poprawnie.

  3. #123
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    polecam premium gold. mam kilka kupowanych w różnym czasie i wszystkie doskonale działają. cena to około 35zł. w tym przypadku to szkoda by mi było kasy na oryginał.

  4. #124
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    Używam Premium Gold do 5D i nie widzę różnicy z orginałem.

  5. #125
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Nowy Sacz
    Wiek
    54
    Posty
    454

    Domyślnie

    Może to przez to że PG są polimerowe a oryginały Litowo -jonowe

  6. #126
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    wspomnę jeszcze że jeden premium gold to już 3 lata mam. to jest ten który cały czas używam bo chcę go wreszcie zajechac ale on się nie daje i całkiem dobrze sobie radzi. Zawsze staram się rozładować go do końca w aparacie i do pełna naładować. Mimo wszystko dobrze jest przestrzegać tych zasad. Ciekawe więc skąd i dlaczego trafiaja się jakieś słabe sztuki. Mam nadzieję że ja na takie nie trafię.

  7. #127
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie

    Używam też zamiennika do 5d i jest spoko używam prawie rok, powiem więcej trzyma o wiele dłużej niż oryginał , bo ma 1500 mAh .Kupiłem w foto-net.

  8. #128
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    3Miasto
    Wiek
    49
    Posty
    387

    Domyślnie

    W!

    Jezeli bawisz sie w fotografie, to warto brac premium gold czy im podobne, jezeli traktujesz powaznie sprzet i cenisz nerwy oraz czas - tylko oryginalne. Jeszcze nie widzialem zeby ktos, kogo znam i zawodowo fotografowal uzywajac zamiennikow... Tyle od siebie.

    Zdrowko

  9. #129
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotna Zobacz posta
    Może to przez to że PG są polimerowe a oryginały Litowo -jonowe
    PG, to akurat są litowo-jonowe

  10. #130
    Początki nałogu Awatar tom170
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Gogolin/Opole
    Wiek
    39
    Posty
    252

    Domyślnie

    Mam pytanie czy zdaża się, że np nagrzewają sie za mocno zamienniki albo czy mogą eksplodować (#@$@ nie wiem z jakiego powodu ale czytalem, że ogniwo może wybuchnąć chyba przy udeżeniu) Czy używanie zamiennika to ryzyko czy raczej można brac z sklepów i-netowych np od razu 3 zamienniki premium gold czy jak to zwiecie po ok 30-35 zl za sztuke Prądu nigdy za wiele a grip sporo kosztuje a ja jakos potrafie utrzymać dobrze aparat bez gripa...

    No i jak to jest w zime ??? Bo czasem i moj canonowski potrafi swirowac ze nie ma pradu a wyciagam wkladam i robie dalej fotki bez problemu ;D
    EOS 400D + KIT + 50mm f1.8 + 70-300mm F4-5.6 SIGMA APO DG MACRO + MiniTrekkerAW + Sherpa 600R no i 4GB karta

Strona 13 z 85 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •