Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: www.canoniarze.pl

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    tyle że o ile "nikoniarze" pasuje do "żółtych" to zawsze użytkownicy Canona byli nazywani "kanonierami" a nie "kanoniarzami"..
    Zrob z tego liczbe pojedyncza i bedziesz wiedzial, co jest po polsku.
    Mam aparat, robię zdjęcia.

  2. #12

    Domyślnie

    nic z tego pomysłu nie będzie, para w gwizdek, szkoda gadać, canon-board to TO nie będzie nie chu-chu!

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar MariuszJ
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    55
    Posty
    1 697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thedoc Zobacz posta
    nic z tego pomysłu nie będzie, para w gwizdek, szkoda gadać, canon-board to TO nie będzie nie chu-chu!
    Ja tam się z tego powodu nie cieszę - niepowodzenie takich inicjatyw np. przesuwa granicę bylejakości technicznej tego forum, po której przekroczeniu część piszących stwierdzi, że może nie warto się tu udzielać...
    Entuzjastyczny Neofita

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzychu Zobacz posta
    Bardzo ambitne wątki tam są : "Jakie macie lampy?(proste pytanie prosta odp)"
    Pierwszy z brzegu wzięty
    Nie wiem co z tej strony wyjdzie, ale z tej lufy to bym w nich nie strzelał bo różne wątki są i tutaj.

    Np. pierwszy z brzegu "Grip - czy warto" i ponad 400 postów na temat czy wydać dwieście złotych więcej na uchwyt firmowy

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Nie wiem co z tej strony wyjdzie, ale z tej lufy to bym w nich nie strzelał bo różne wątki są i tutaj.

    Np. pierwszy z brzegu "Grip - czy warto" i ponad 400 postów na temat czy wydać dwieście złotych więcej na uchwyt firmowy
    Prawda Ale na razie tam tylko takie, onetowe... Generalnie zrobienie konkurencyjnego sensownego forum teoretycznie nie powinno być problemem, bo wszyscy wiedzą co z tym jest nie tak, ale takie próby jak ta są raczej żenujące...
    Poza tym - moim zdaniem - wbrew pozorom to co trzyma jakąś część ludzi tutaj to porządek prowadzony przez "znienawidzonych" modów - niby ludzie narzekają, ale jakby forum zalało miliard wątków w stylu "co kupić" to by wesoło nie było...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  6. #16
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzychu Zobacz posta
    ale jakby forum zalało miliard wątków w stylu "co kupić" to by wesoło nie było...
    I tak zalewa... ale przelewamy to do jednego, konkretnego podforum gdzie czytający wchodzą na własną odpowiedzialność .

  7. #17

    Domyślnie

    Ja to szczerze mowiac nie bardzo wiem o co ten caly krzyk. Co jest nie tak z tym forum? jestem tu dlugi czas i nie zauwazylem, no moze jedynie spsute wyszukiwanie czasem przeszkadza ale to jest do przejscia.

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    a ja się zarejestrowałem, linka potwierdziłem
    a teraz mam
    Odmowa dostępu! Twoje konto zostało zablokowane albo nie jest jeszcze uaktywnione. Sprawdź w skrzynce pocztowej, czy nie dotarł list z linkiem aktywacyjnym.
    a uaktywnione było, gdyż przeglądałem po zalogowaniu


    żałować nie będę

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    474

    Domyślnie

    a mi w ogóle ta strona nie wchodzi - ani w chromie ani w firefoxie - zniknęła czy co?

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Robson01
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    58
    Posty
    1 574

    Domyślnie

    Aż sprawdziłem - jest i chodzi.
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •