Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [jacapa] Różności

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Pierwsze klapa po całości. Drugie fajne. U mnie czarno białe. Jedno małe „ale” to ostrość na oko a nie na szkiełko od okularów. Zdjęcie by zyskało.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  2. #12
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Pierwsze klapa po całości.
    Dzięki za odzew , ale coś konkretniej bym prosił. Rozumiem, że jak po całości to dużo pisania , ale choć ze dwa trzy zdania.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Aby nie było wątpliwości chodzi o nr 10. według mnie zdjęcie jest zrobione za bardzo z dołu i za bardzo widać dziurki od nosa. Lewe ucho ( strona modelki ) wygląda niekorzystnie z powodu odbijającego się światła powodującego przepał. Dla bezpieczeństwa zakryłbym je włosami. Źrenice powinny chyba być bardziej zdecydowanie pośrodku. Poprawiła by się w ten sposób linia wzroku. Ręka trochę się „marszczy”. Unikajmy na zdjęciach wewnętrznej części ręki.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  4. #14
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o perspektywę to pewnie masz rację bo sam miałem wątpliwości. Teraz mam potwierdzenie. Nad resztą podumam. Dzięki za rozwinięcie.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •