Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jaki czytnik kart CF ?

  1. #11
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A ja mam prawie 2 lata temu kupiony malutki 1 in 1 CF czytnik firmy iTec. Niestety nie obsluguje USB 2.0 ale moja plyta i tak nie ma USB 2.0. Zalety - malutki, miesci sie w kieszeni, nie wymaga sterownikow, obsluguje Microdrive, ma w zestawie 'przedluzacz' do USB.

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    A ja mam prawie 2 lata temu kupiony malutki 1 in 1 CF czytnik firmy iTec. Niestety nie obsluguje USB 2.0 ale moja plyta i tak nie ma USB 2.0. Zalety - malutki, miesci sie w kieszeni, nie wymaga sterownikow, obsluguje Microdrive, ma w zestawie 'przedluzacz' do USB.
    Wlasnie, moze to jest klucz: nie kupowac czytnikow 50-w-1 tylko zwykly dedykowany do danego typu kart... Ja mam podobny (1-in-1 :wink: ) i nie mam powodow do narzekania...
    EOS 500N, EOS 350D
    CANON 28-80/3.5-5.6, CANON 18-55 II USM/3.5-5.6, SIGMA 70-300/4-5.6 MACRO, DB 40GB

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Bez przesady... ze komus czytnik Hama psuje dane to nie znaczy, ze wszystkie tanie czytniki są do ****. Nalezy sie liczyc z tym, ze ich jakosc nie jest najwyzsza, ale działac to na ogół działaja normalnie. Poza tym jest cos takiego jak gwarancja - slyszeliscie moze? 8)
    A czy czytnik 8in1, czy dedykowany dla jednego rodzaju kart - to juz kazdy musi sobie sam wybrac.
    Generalnie to nie generalizujmy
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Zgadza się. Ten przypadek o niczym jeszcze nie świadczy. Nawet najlepszy czytnik może się zepsuć.

    [ Dodano: 14 Sierpień 2004 ]
    Jeszcze raz powrócę do pytania. Tak się składa że miałem jeden czytnik jakiejś mniej znanej firmy i niestety nie czytał kart CF o pojemności 1GB. Czy Wasze też nie czytają takich kart ? A może poprostu ten był akurat zepsuty ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •