Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89

Wątek: Opinie o sprzedawcy CICHY

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Maggot
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Bialystok
    Wiek
    43
    Posty
    286

    Domyślnie Opinie o sprzedawcy CICHY

    Jako, że nie ma jeszcze oficjalnego tematu o tym sprzedawcy postanowilem ze chyba warto o Nim troche popisac. To ze robi testy wiemy, to ze sprzet kupowany u Cichego = testowany przez Cichego = pewny wiemy i nie przypominam sobie zeby ktos na to testowanie narzekal. Za to nie raz sprzedajacy pisze ze np sloik kupiony u Cichego jakby to oznaczalo conajmniej "special edition".
    W kazdym razie moja historia zakupow bardzo dobrze pasuje do tego wszystkiego:
    2 Dni temu przypadkiem wpadlem na test szkla Samyang 14mm. Spodobal mi sie i chwile pozniej wyslalem mail z zapytaniem czy jeszcze jest 1 szt. Mimo ze bylo dosc pozno w nocy otrzymalem odpowiedz i na drugi dzien mialem juz paczke wyslana. O czym zostalem poinformowany, dodatkowo bez upominania sie dostalem rabat. Transakcja przebiegła sprawnie, szkło doszło bardzo dobrze zapakowane, z faktura, a co najwazniejsze dziala idealnie.

    ktos mial inne doswiadczenia? Bo mi pozostaje tylko ladnie podziekowac (do tej pory jezdzilem po szkla nawet kilkaset km)
    Dziekuje

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie

    Wg mojego doświadczenia ( prowadzę firmę -produkcyjną, nie fotograficzną - już 20 lat) najlepszym świadectwem rzetelności kontrahenta jest to jego sposób załatwiania reklamacji. Usterki zawsze się zdarzają nawet w najlepszych wyrobach.
    Zgłosiłem usterkę mały FF po 6-ciu miesiącach używania mojego tamrona, w ciągu 3 dni otrzymałem nowe szkiełko na wymianę. Na tym forum narzekałem sporo na tamrony, ale nie ma szkła o lepszym stosunku ceny do jakości, Jeśli ktoś na takie szkło się decyduje to zakup tylko u Cichego.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Goraco polecam. Wlasnie kupilem samiego fisza. Szkielko ostre, wszystko jak nalezy, dostawa na nastepny dzien DHL'em.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Dobczyce, Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mad_Mac Zobacz posta
    Goraco polecam. Wlasnie kupilem samiego fisza. Szkielko ostre, wszystko jak nalezy, dostawa na nastepny dzien DHL'em.
    To może jakiś namiar na tego sprzedawce .

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mad_Mac Zobacz posta
    Goraco polecam. Wlasnie kupilem samiego fisza. Szkielko ostre, wszystko jak nalezy, dostawa na nastepny dzien DHL'em.
    Foto Negatyw na allegro.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  6. #6

    Domyślnie

    Po szklo u Cichego bylem osobiscie, milo sie rozmawialo przy okazji testow, bez pospiechu i rzeczowo. Obiektyw do dzis smiga bez zadnych problemow. Ja rowniez moge polecic forumowego Kolege.

  7. #7
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Dobczyce, Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mad_Mac Zobacz posta
    Foto Negatyw na allegro.
    Ale cen to powalających to nie mają.
    Przy takich cena to wole iść do sklepu i pomacać na miejscu w Krakowie.

    Ale każdy oczywiście swój rozum ma.

  8. #8
    Uzależniony Awatar Wats0n
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Posen Bloody Posen
    Wiek
    42
    Posty
    996

    Domyślnie

    Sprzętu kupionego (pośrednio lub bezpośrednio) trochę już było. Począwszy od Olympusa C4000, poprzez dwa EOSY, trzy Tamrony aż po koreańskiego fisza. Złego słowa nie powiem.
    Tako rzecze Watson.
    There are no stupid questions, just stupid people.
    Wątek galeryjny na CB/Portrety@CB/Meksyk@CB/Sport@CB //Galeria przejściowa

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adi760303 Zobacz posta
    Ale cen to powalających to nie mają.
    Przy takich cena to wole iść do sklepu i pomacać na miejscu w Krakowie.

    Ale każdy oczywiście swój rozum ma.
    Napisz PW do Cichego na forum, wiadomo, że do ceny na allegro doliczone są opłaty i prowizje.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 047

    Domyślnie

    Ja kupilem ostatnio od niego 2 Samyangi 14mm po 1075zł.
    Chyba teraz to bardzo dobra cena. No i dodatkowo nie sa to koty w worku jak w zwyklych sklepach internetowych, bo warto nawet poczekac 1-2 dni dluzej, zeby Cichy podpial je do puszki i troche przestrzelil.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •