Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [wycena] 70-200 IS z rysą

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków/ Zabrze (GOP)
    Wiek
    35
    Posty
    21

    Domyślnie [wycena] 70-200 IS z rysą


  2. #2
    Początki nałogu Awatar Viqy
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    48
    Posty
    407

    Domyślnie

    eeee ... to dość zniszczony egzemplarz, rysa na bank będzie przeszkadzać i do tego potencjalnie duże problemy z późniejszą odsprzedażą ... Dałbym 3500

  3. #3

    Domyślnie

    w zależności jaki wpływ ma rysa na zdjęcia albo nie kupiłbym wcale lub max 2800
    a jeżeli chcesz profi wycene pisz do conrado
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  4. #4
    Początki nałogu Awatar piotrek72t
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    52
    Posty
    380

    Domyślnie

    A ja przed wyceną w ciemno chciałbym zobaczyć sample z tego obiektywu, rysa na przedniej soczewce może miec zdecydowanie rózny wpływ na zdjecia i dopiero ocena zdjęć pozwoli podjąć jakąkolwiek decyzję, za przedmówcą zdecydowanie wpływ na cenę będzie trudnośc z późniejszą odsprzedaża obiektywu.
    Piotr Talarczyk
    1ds III 1d

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków/ Zabrze (GOP)
    Wiek
    35
    Posty
    21

    Domyślnie

    sample mam dostać jutro, ale w świetle poprzednich postów raczej sobie odpuszcze ten egzemplarz

    wielkie dzięki !

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    rysa na przedniej soczewce nawet duza nie powinna miec praktycznie zadnego wplywu na zdjecia

    warto zadzwonic do serwisu tez i zapytac ile kosztuje jej wymiana na nowa - to da jakies odniesienie co do wartosci sprzetu + naprawa
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  7. #7

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    256

    Domyślnie

    ten już jest całkiem wporządku

    Jednak-wygląd nic nam nie da, sprawdź osobiście -i podejmij wg. Ciebie dobrą decyzję
    / 6d / C15mm Fisheye / C17-40 / C50 1.8 STM / C135 2.0 / Fujifilm x100s / 430EX II / 2x YN685 / Voigtlander Bessa R4a + 21mm f4 + 35mm f2.5
    http://adamlakomy.pl - PORTFOLIO
    http://photoskateboarding.blogspot.com - skate portfolio

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Ruciane - Nida
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    w zależności jaki wpływ ma rysa na zdjęcia albo nie kupiłbym wcale lub max 2800
    a jeżeli chcesz profi wycene pisz do conrado
    Za tyle sprzedałem swoja sztukę bez IS, ze znacznymi odrapaniami farby na obudowie (kilka drobnych rysek, niewidocznych na fotach).

    Cytat Zamieszczone przez hrabiamiod Zobacz posta
    Jeżeli nie ma dla Ciebie znaczenia sam fakt istnienia tej rysy i nie widać jej na fotach to specjalnie się tym nie przejmuj. Oczywiście zawsze możesz użyć tego argumentu do zejścia nieco z ceny.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    rysa na przedniej soczewce nawet duza nie powinna miec praktycznie zadnego wplywu na zdjecia

    warto zadzwonic do serwisu tez i zapytac ile kosztuje jej wymiana na nowa - to da jakies odniesienie co do wartosci sprzetu + naprawa
    Pytałem o nową soczewkę do wersji bez IS - 1500zł...
    Ostatnio edytowane przez smegool ; 11-05-2010 o 23:37 Powód: Automerged Doublepost
    Zaginiona szukajka: http://maciejko.net/cbsearch/

    Tak, uprawiam onanizm sprzętowy. :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •