Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Kto poprawi baner

  1. #1
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie Kto poprawi baner

    Witam
    Na stronie www.neostrada.info widac wlasnorcznie zrobiony przezemnie baner naszego forum - niestety nie umiem robic takich rzeczy dletego wyglada on tak a nie inaczej - gdyby ktos byl chetny do zrobienia pozadnego baneru / logo to prosze o informacje na adres : hazan@marczak.info

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Nie jest zly tylko czcionke moglbys na jakas gladsza zmienic... najlepiej przypominajaca czcionke Canona (ale nie taka sama - prawa autorskie 8) ).

  3. #3
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Nie jest zly tylko czcionke moglbys na jakas gladsza zmienic... najlepiej przypominajaca czcionke Canona (ale nie taka sama - prawa autorskie 8) ).
    Vitez zauważylem ze jestes dobry w poradach - a ja szukam kogos kto te porady zastosuje - jestes chetny ??

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hazan
    a ja szukam kogos kto te porady zastosuje - jestes chetny ??
    Juz sie pytales raz i juz odpowiedzialem. Mowie - jak by mi sie podobalo. Co nie znaczy ze potrafie sam tak zrobic. W pilce noznej tez mi sie najbardziej podobaja strzaly z przewrotki i moge radzic wszystkim atakujacym by tak robili. Co nie znaczy ze sam potrafie strzelac przewrotka. Mam nadzieje ze wystarczajaco dobrze zobrazowalem co mi sie podoba a co potrafie

  5. #5
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Dałbys rade jakbys sprobowal - to ze tego nie potraficz jakos do mnie nie przemawia - bo przeciez obrabiasz zdjecia a wiec narzedzia znasz :P

    Ale ok EOT

  6. #6
    Coś już napisał Awatar tomi
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    66

    Domyślnie

    Moja propozycja w wątku:
    [...]-> POTRZEBNA POMOC

  7. #7
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Dałbys rade jakbys sprobowal
    Sprobowalem, wyszla kiszka

    bo przeciez obrabiasz zdjecia a wiec narzedzia znasz
    O tu zle trafiles . Ja nie podpadam pod stereotyp "obrabiaczy" , poprawiaczy itp. Ja staram sie juz na dzien dobry zrobic taie zdjecie jakie mi sie podoba, a nie robic masowo, wybierac kilka najlepszych i doszlifowywac je.
    Moj styl to: "obrobic" zdjecie w wizjerze i ustawieniami aparatu, nacisnac migawke, "wywolac" RAW z odpowiadajacymi mi ustawieniami, nastepnie crop, resize i gotowe. Wiec z programow do obrobki najlepiej znam tylko konwertery RAW, z PSa znam resize, levele, unsharp mask i crop, ewentualnie cloning stamp.

    A juz zupelnie poza tym - do robienia banerkow uzywa sie chyba CorelDraw, do obrabiania zdjec co najwzyej Corel PhotoPaint, a to dwa zupelnie rozne narzedzia.

  8. #8
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Dałbys rade jakbys sprobowal
    Sprobowalem, wyszla kiszka

    bo przeciez obrabiasz zdjecia a wiec narzedzia znasz
    O tu zle trafiles . Ja nie podpadam pod stereotyp "obrabiaczy" , poprawiaczy itp. Ja staram sie juz na dzien dobry zrobic taie zdjecie jakie mi sie podoba, a nie robic masowo, wybierac kilka najlepszych i doszlifowywac je.
    Moj styl to: "obrobic" zdjecie w wizjerze i ustawieniami aparatu, nacisnac migawke, "wywolac" RAW z odpowiadajacymi mi ustawieniami, nastepnie crop, resize i gotowe. Wiec z programow do obrobki najlepiej znam tylko konwertery RAW, z PSa znam resize, levele, unsharp mask i crop, ewentualnie cloning stamp.

    A juz zupelnie poza tym - do robienia banerkow uzywa sie chyba CorelDraw, do obrabiania zdjec co najwzyej Corel PhotoPaint, a to dwa zupelnie rozne narzedzia.

    Dobra juz cie nie bede meczyl

  9. #9
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Dobra juz cie nie bede meczyl
    Za to ja pomecze moja przyjaciolke ktora jest grafikiem komputerowym. Juz bylby sliczny bannerek od niej, gdyby nie to ze sesja teraz na studiach

  10. #10
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Dobra juz cie nie bede meczyl
    Za to ja pomecze moja przyjaciolke ktora jest grafikiem komputerowym. Juz bylby sliczny bannerek od niej, gdyby nie to ze sesja teraz na studiach
    Czyli jednak warto cie meczyc :P 8)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •