Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Legitymacja prasowa, po co i jak zdobić.

Mieszany widok

  1. #1
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    49
    Posty
    411

    Domyślnie

    Publikujesz swoje zdjęcia gdzieś po za oficjalnymi materiałami dla organizatora? Jeżeli są gdzieś drukowane to zwróć się do redakcji o wydanie legitymacji prasowej oferując w zamian materiał z zawodów. Pamiętaj, że nie jest to takie hop-siup. Mając legitymację prasową z wydawnictwa żeglarskiego i wysyłając do organizatora np. koncertu., rajdu samochodowego czy meczu ekstraklasy piłki nożnej z takiej redakcji nie spodziewaj się, że takową akredytację otrzymasz. Trzeba się na początku baaaardzo dużo nakombinować, żeby zrobić materiał godny przedstawienia organizatorowi imprezy, na którą starasz się akredytować.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Pamiętaj, że legitymacja prasowa nie jest równoznaczna akredytacji! Np na jakimkolwiek rajdzie RSMP pojawił byś się w miejscu dostępnych tylko dla mediów, nawet z 1D MkIV + 400/2.8 i legitymacją agencji McKlein, a nie miał byś zawieszki na szyi "MEDIA" i kamizelki (obie wydawane przez organizatora - a właściwie przez jego biuro prasowe) to został byś nie do końca grzecznie poproszony przez safeciarza (gość od zapezpieczenia rajdu) o opuszczenie tego miejsca. Nie pomogło by machanie mu przed nosem nawet samą legitymacją partyjną
    Ostatnio edytowane przez kuzi4 ; 06-05-2010 o 21:08 Powód: Automerged Doublepost

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Charzykowy/Chojnice
    Wiek
    32
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cóż, czas uderzyć do magazynów. Dzięki za rady.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    39
    Posty
    414

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuzi4 Zobacz posta
    Publikujesz swoje zdjęcia gdzieś po za oficjalnymi materiałami dla organizatora? Jeżeli są gdzieś drukowane to zwróć się do redakcji o wydanie legitymacji prasowej oferując w zamian materiał z zawodów.
    Oczywiście zdjęcia oddaj za darmo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •