Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: 7D - błędy w opisie klawiszy w menu

  1. #21
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    upps, przepraszam za rozmiar. Wziąłem z dpreview a teraz przez ten cholerny brak edycji postów nic już z tym nie zrobię
    To się naucz w końcu używać podglądu postu przed wysłaniem, szczególnie gdy zawiera nieznane Ci obrazki .

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziobolek Zobacz posta
    To może lepiej zwrot do sklepu na wymianę???
    Chyba też uderzyłbym w niezgodność towaru z umową - nieprawidłowe wywołania funkcji po wciśnięciu klawiszy, niezgodne z opisem w instrukcji obsługi itd. Serwis jeszcze coś nabroi

  3. #23
    Początki nałogu Awatar Heilsberg
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Lidzbark Warmiński
    Posty
    274

    Domyślnie

    Rozmawiałem dziś i ze sprzedawcą i z serwisem. Sprzedawca powiedział, że może wysłać na swój koszt do serwisu a serwis powiedział, że jakkolwiek nie zostanie dostarczone (czy na koszt sprzedawcy czy sam przywiozę) to zrobią to w ramach gwarancji i nie powinno być problemu. Ja się absolutnie nie upieram przy wymianie na nowy bo to w końcu nie jest jakieś uszkodzenie czy coś takiego, ot błąd w sztuce montowania, który da się bezproblemowo usunąć. Jedyne czego się trochę obawiam to, że serwis jak sobie czytałem trochę potrafi namieszać z niczego. Ale jestem dobrej myśli, z natury.
    EOS 100D|EOS 7D + grip|EF-S 24 /2.8 STM|Sigma 30/1.4 EX DC HSM|EF 40/2.8 STM|EF 50/1.4|EF 200/2.8L II|EF-S 10-22/3.5-4.5|EF 17-40/4L|EF 24-105/4L|Sigma 120-400/4.5-5.6 DG APO OS HSM

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar ewg
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    1 079

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Heilsberg Zobacz posta
    Ja się absolutnie nie upieram przy wymianie na nowy bo to w końcu nie jest jakieś uszkodzenie czy coś takiego, ot błąd w sztuce montowania, który da się bezproblemowo usunąć. Jedyne czego się trochę obawiam to, że serwis jak sobie czytałem trochę potrafi namieszać z niczego. Ale jestem dobrej myśli, z natury.
    To nie narażaj swojego naturalnego optymizmu na niepotrzebne ryzyko związane z rozbebeszaniem puszki przez serwis - choćby nie wiem jak bardzo autoryzowany!

    Nie wiem jak jest w 7d, ale zwykle takie plastikowe serie klawiszy w innych urządzeniach elektronicznych są połączone w jeden plastikowy odlew (widać po otwarciu) i nie sposób zamienić ich kolejności przez pomyłkę...

    Obawiam się, że aparat był już otwierany przez jakiegoś partacza.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    W związku z powyższym wątpliwe czy aparat jest wciąż tak szczelny jak obiecuje producent:

    http://a.img-dpreview.com/reviews/Ca...es/sealing.jpg
    Ostatnio edytowane przez ewg ; 01-05-2010 o 11:38 Powód: Automerged Doublepost
    mój aparat: [Ô] , szkła: OOO , statyw: /i\ , fotki: \\\-:\

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    21

    Domyślnie

    Heilsberg,
    czy w celu uzyskania danych akumulatora musisz nacisnąć drugi, czy trzeci klawisz od dołu? Bo jeśli trzeci, to tylko zamienione gumki, co nie jest chyba tragedią.
    No a jeśli drugi, to zamienione byłyby klawisze...
    Trzeci klawisz od dołu wyświetla info o C1 do C#, a czwarty od dołu powinien wyświetlać style. Tak jest przynajmniej u mnie .

  6. #26
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    Do sklepu wymień na nowy, a nie serwis. Jaką masz pewność jaki był proces zamiany guzików?

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar dziobolek
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Dublin/Ireland
    Posty
    2 634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuduś Zobacz posta
    Heilsberg,
    czy w celu uzyskania danych akumulatora musisz nacisnąć drugi, czy trzeci klawisz od dołu? Bo jeśli trzeci, to tylko zamienione gumki, co nie jest chyba tragedią.
    No a jeśli drugi, to zamienione byłyby klawisze...
    Trzeci klawisz od dołu wyświetla info o C1 do C#, a czwarty od dołu powinien wyświetlać style. Tak jest przynajmniej u mnie .
    Wszystko dokładnie opisano w poprzednich postach.
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

    50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
    tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

  8. #28
    Bywalec Awatar CFR
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    lazurowe wybrzeze
    Wiek
    49
    Posty
    133

    Domyślnie

    Aby nie tworzyc nowego tematu to sie Was spytam, czy skok z wersji 1.1.0 do 1.2.1 bedzie bezproblemowy czy mam najpierw zainstalowac 1.2.0 i/lub jakies poprzednie wersje. Chodzi mi o chronologie instalacji, musi byc ona przestrzegana?

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Możesz od razu instalować nową wersję.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  10. #30
    Bywalec Awatar CFR
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    lazurowe wybrzeze
    Wiek
    49
    Posty
    133

    Domyślnie

    Dzieki, upgrade juz zrobiony i sprzet ladnie smiga, zapomnialem tylko sprawdzic przyciski

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •