Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112

Wątek: YongNuo YN465 - co to za cudo?

  1. #1

    Domyślnie YongNuo YN465 - co to za cudo?

    Znalazlem taka lampe na ebayu. Na allegro tez juz zaczynaja sie pojawiac.
    Cena jak za barszcz, bo w granicach 250-300zl. Wiadomo, chinszczyzna !
    Moze sa juz jednak na forum jacys zadowoleni lub nie, uzytkownicy tego cuda ?

    Pytam, bo jest ok 500zl do wydania na prezent dla mlodego, srednio zaawansowanego amatora fotografii, ktory uzywa 400D. Ja natomiast przy swoich zastosowaniach w ogole nie uzywam lampy wiec i srednio sie na nich znam. Warto w ogole o tym myslec, czy celowac np w Nissina? Lampa systemowa od Canona przy podanej kwocie raczej odpada.

    A tak to wyglada:
    "C’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui!”

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    za duzo informacji o tej lampie poki co nie znajdziesz, sama marka zbiera dobre recenzje za odbiorniki radiowe i kable TTL - mozna powiedziec ze to taka najlepsza chinszczyzna.

    jest jeszcze wersja lampy YN467 - rozni sie tylko tym ze ma wbudowana fotocele na pierwszy i drugi blysk
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    za duzo informacji o tej lampie poki co nie znajdziesz, sama marka zbiera dobre recenzje za odbiorniki radiowe i kable TTL - mozna powiedziec ze to taka najlepsza chinszczyzna.

    jest jeszcze wersja lampy YN467 - rozni sie tylko tym ze ma wbudowana fotocele na pierwszy i drugi blysk
    polecam zapoznac sie z ta opinia: http://forum.nikoniarze.pl/showpost....0&postcount=33
    Ostatnio edytowane przez sebcio80 ; 17-03-2010 o 01:30 Powód: Automerged Doublepost
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    to chińskie cudo ;-)

    nie wiem czy solenizant nie miałby większej radości np z używanej 430 ex mk1 lub jakiegoś metza, które powinieneś dostać już w tej cenie... ja osobiście wolał bym dobrą używkę od jakiegoś cudaka z chin.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    P.S. Chodziło mi oczywiście o zmieszczenie się w kwocie 500zł
    Ostatnio edytowane przez robgr85 ; 17-03-2010 o 09:55 Powód: Automerged Doublepost
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Albo by sie obraził, że dostał uzywana rzecz Kwestia osobnicza.
    Odkad zachwycilem sie jakoscia wyzwalaczy radiowych tej firmy, przygladam się wszystkim jej produktom. Czytałem o tej lampie na anglojezycznych forach. Zbiera dobre opinie, ale nie oczekuj po niej cudów. To urzadzenie typu BASIC ze stosunkowo slabym blyskiem.
    Poczytaj sobie to zestawienie: http://www.flickr.com/groups/strobis...7622975742543/ i komentarze do niego.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  5. #5
    Coś już napisał Awatar mirusiek
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Iceland
    Posty
    65

    Domyślnie

    Warto kupić tę lampę jak szzukasz taniej artenatywy dla Canonowskich.
    Sam uzywam dwóch YN i jestem bardzo zadowolony. Plastik z którego są zrobione wydaje się być dużo solidniejszy niż u Metza.
    Zadnych problemów, z elektroniką czy czymkolwiek.
    Ładują się szybko , dużo szybciej niż Metz 36 którego też posiadam.
    Więcej możesz sobie poczytać tutaj:

    Test YN forum nikona

    Kupowałem też na Ebay od sprzedawcy w HK i bez problemów.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Teraz zauważyłem. Ja poluję na YN-467 E-TTL , wg, mnie warto trochę dołożyć i kupić nowszą wersję. Chińczycy w nowszych poparwiają nedociągnięcia jakie były w starszych wersjach lampy, biorą pod uwagę oceny uzytkowników. :-D
    Link do ebay

    Jak kupię wrzucę test jak się spisuje.
    Ostatnio edytowane przez mirusiek ; 17-03-2010 o 11:42 Powód: Automerged Doublepost
    Moje portfolio- zapraszam

    Canon 50D +Sigma 17 - 50mm f/2.8 EX DC OS HSM+ 2 x YN-460 II + 3x RF 602 i na tym na razie skończyły się fundusze :eek:

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirusiek Zobacz posta
    Kupowałem też na Ebay od sprzedawcy w HK i bez problemów.

    Ja poluję na YN-467 E-TTL , wg, mnie warto trochę dołożyć i kupić nowszą wersję. Chińczycy w nowszych poparwiają nedociągnięcia jakie były w starszych wersjach lampy, biorą pod uwagę oceny uzytkowników. :-D
    Link do ebay
    O! I na nia padnie chyba moj wybor. A za zaoszczedzona reszte dokupie jakis filtr lub oslone przeciwsloneczna do szkla.;-)

    Zamawialem juz kilka rzeczy z Hongkongowa wiec nie mam obaw.
    1. Gwarancje realizuja, choc jest czasochlonna i polega zwykle na wymianie sprzetu na nowy.
    2. Wskazywana cena zawsze jest ostateczna, czyli bez cla i prawie bez kosztow wysylki ( 1 cent !!!!)
    3. Licze, ze ta marka jest porownywalna do Nissina, ktory jeszcze 1,5 roku temu byl wygwizdywany na forach a teraz jego lampy schodza jak swieze buleczki i stanowia w targecie amatorskim spora konkurencje dla lamp systemowych.
    "C’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui!”

  7. #7

    Domyślnie

    To czekamy na jakas recenzje

    Ja poluje na YN460 do strobist, bo po co mi TTL, czy ktos ma opinie ze lepiej kupic inny model? YN460 wyjdzie jakies +/- 150zl

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    jak dobrze poszukasz to w tej cenie możesz kupić sb-24...
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  9. #9

    Domyślnie

    Tylko wiadomo ze to uzywka i nie wiadomo ile pociagnie

  10. #10
    Coś już napisał Awatar rsuhy
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Białystok
    Posty
    70

    Domyślnie

    jak coś to polecam na 460 II
    ma większą liczbę przewodnia

    mam ja od paru dni
    wydaje sie ok

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •