Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [trothlik] różności

  1. #1
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie [trothlik] różności

    Witam Wszystkich
    Załączam kilka zdjęć.
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    Wiem że to nie do końca przyroda, ale nie za bardzo wiem gdzie to dać. W razie czego proszę przenieść.
    Pytanie nie "czy?" ale "co?" poprawić. Proszę o wskazówki.
    Dziękuję za odpowiedzi.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  2. #2
    Awatar Dark
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    To raczej spora mieszanka "architektury", "reporterki", "krajobrazu". Pod stricte "przyrodę" chyba nie podchodzi tu żaden kadr.

    Najbardziej podoba mi się 6. Jest mroczna i z pomysłem (choć szkoda, że nie złapała się cała tarcza, za mocno cięta jest góra). Niestety większość kadrów, zwłaszcza podanych w takiej postaci, nie wygląda dobrze. Budynki walą się, zdjęcia reporterskie wymagają jakiegoś dynamiczniejszego kadrowania, w krajobrazie jakiś potencjał ma 2.
    Niepoprawny politycznie, WysokoSzumiący na każdym ISO aparat, z bandingiem, dead- i hotpikselami oraz odklejającymi się gumami. Kilka słoików po musztardzie i akcesoriów

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Przeniosłem tą mieszankę do odpowiedniego podforum.

  4. #4
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Budynki walą się
    To jak focić żeby się nie waliły? Myślałem że te nie walą się aż tak bardzo...ech... do roboty i tyle
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  5. #5
    Awatar Miłosz G.
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    przeważnie Olsztyn/Białuty
    Wiek
    36
    Posty
    1

    Domyślnie

    z landszaftów - 2 i 5 nawet fajne. w 2 trochę zbyt centralnie horyzont, ładne warunki miałeś wtedy do focenia.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    * 2 i 4
    Ostatnio edytowane przez Miłosz G. ; 16-03-2010 o 19:53 Powód: Automerged Doublepost

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •