Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [wizja] Zagubieni w czasie

  1. #11
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie

    Co do odniesienia do innych czasów, to efekt wzmocniłoby pokaznie większej ilości nowych pojazdów ( choć rozumiem, że mogło nie byc czasu i miejsca, skoro gdzies jechali). Moim zdaniem oczywiście. Co do reszty, to trudno mi coś powiedzieć. Pozdrawiam.
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


  2. #12
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Nie zaciekawiło mnie to kompletnie. Przypadkowy strzał. Jakbyś pociągnął temat prawidłowo - dowiedział się gdzie wóz stacjonuje i zrobił o nim fotoreportaż... Można by było pomyśleć o jakimś oglądaniu zdjęć. A tak to raczej niee...

  3. #13
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    44
    Posty
    855

    Domyślnie

    He, a ja powiem że gdyby autor zdjęcia miał "nazwisko" to kto wie czy nie zahaczył by o "sztukę". Jakoś mi to podpada pod amerykański styl fotografii ulicznej z lat 60-70tych.

    Co do ostrości... Proszę... Sporo zdjęć uważanych za sztukę jest na bakier z podstawami fotografii. Jak nie walnięta ostrość, to leży kontrast albo są przepały. I całkiem sporo wygląda jak przypadkowy pstryk zza pazuchy. Np. autor zdjęcia Ron Galllea Jacqueline Kennedy na tym forum za swojego pstryka zostałoby zjedzony z butami. Podobnie Cartier-Besson za to czy to .

    Zdjęcie autora tematu dobrze wygląda dzięki pokręconym kolorom. Winieta fajnie wzbogaca zdjęcie. Może i było przypadkowe i niezamierzone, ale efekt jest całkiem niezły.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •