A tego to już nie wiem, trzeba by zainteresowanych zapytać. Ja np. niedawno poprawiłem ewidentnego babola którego wcześniej nie zauważyłem.
A tego to już nie wiem, trzeba by zainteresowanych zapytać. Ja np. niedawno poprawiłem ewidentnego babola którego wcześniej nie zauważyłem.
Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
troche wykretna odpowiedz, bo niby jak mam ich spytac? :]
- za to jak patrze po zdjeciach osob, ktorych prace sa notorycznie skanowane w poszukiwaniu bledow to nie widze zbytnich postepow (za to krytyka jest baaardzo surowa) :>
wyjatkiem jest micles, ale micles jest wyjatkiem pod kazdym wzgledem (ani to dobre, ani zle - ot, wyjatek od reguly)
Fuji X-H2 | Viltrox 13/1.4 | Fujinon 16/1.4 R WR| Fujinon 23/1.4 R LM WR| Fujinon XF 35/1.4 R | Viltrox 75/1.2 PRO
Moje zdjęcia: https://flickr.com/photos/maciej_k/