Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [wizja] Wrota Dantego

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MatusP Zobacz posta
    a na nikoniarzach się podobało ciekawe, czy to oni się nie znają (bo tam prawie wszystko się podoba), czy to wy (my?) jesteście wymagający?
    Nie ma znaczenia jaki odbiór był na jakim forum. Obrazek jest tragiczny i ja osobiście bym go skasował jeszcze w aparacie. Nie mówiąc o tym że nawet bym nie naciskał spustu.
    Na Nikonie widziałem ten obrazek, ale po prostu go zignorowałem.

  2. #12
    Bywalec Awatar wizja
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    poznań
    Wiek
    47
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaitsev Zobacz posta
    Nie mniej samo miejsce wygląda ciekawie. Gdzie to? Czy to faktycznie makieta?
    Cytat Zamieszczone przez mc_iek Zobacz posta
    Mnie to zalatuje renderingiem 3D...
    zastanawiałem się, czy nie napisać, że robione titl-shiftem... faktycznie brakuje tu trochę punktu odniesienia, odpowiedniej skali - chętnie widziałbym tu osobę z zadartą głową stojącą przed bramą, ale cóż, była zamknięta i w zasadzie nijak wejść do środka.

    tak, to realne miejsce - najdalej wysunięty na płn.-zach. punkt na Teneryfie (Punto de Teno). Miejsce postało po wybuchu wulkanu i będąc na miejscu miało się wrażenie, że to brama piekła (coś jak wielkie żwirowisko) Straszliwie wiało, dość kiepskie słońce (po 14-tej) i na dodatek brama zamknięta (ma około 3m). Tu skąd zrobiłem fotę to wulkaniczna hałda zakończona skarpą. No cóż, taki miałem pomysł na to

    MIEJSCE

    Cytat Zamieszczone przez Eloi Zobacz posta
    Nie ma znaczenia jaki odbiór był na jakim forum. Obrazek jest tragiczny i ja osobiście bym go skasował jeszcze w aparacie. Nie mówiąc o tym że nawet bym nie naciskał spustu.
    Na Nikonie widziałem ten obrazek, ale po prostu go zignorowałem.
    oczywiście, że nie ma znaczenia, chociaż może tu bardziej reporterka. Natomiast w ogóle nie mogę się z Tobą zgodzić to do "tragiczności" i usuwania... różnimy się i tyle. Być może inna obróbka wydobyłaby więcej z tego, być może...


    wszystkim dzięki za dyskusję, również tym, którym się podoba
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    punta del teno, pomyliłem nazwę
    Ostatnio edytowane przez wizja ; 12-03-2010 o 21:12 Powód: Automerged Doublepost
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  3. #13
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    tymczasem patrząc na zdjecie mam wrażenie, że oglądam fotke jakieś makiety w skali 1:1000 sfotografowanej w domu
    Mam dokładnie to samo odczucie. Jakoś nie porywa...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  4. #14

    Domyślnie

    Zdjęcie nie porywa, ale same wrota i owszem. Swietnie projektowo pomyślona konstrukcja.
    Nie jest to kolejna z czapy zaporka, ale prawdziwe dzieło sztuki.
    Lubię to!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •