Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 5d- tryb serwisowy i odczyt przebiegu migawki

  1. #1
    Zablokowany
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    23

    Domyślnie 5d- tryb serwisowy i odczyt przebiegu migawki

    Mam problem z komunikacją body 5d z komputerem po kablu - wyświetla się na kompie komunikat - DCP connect, komputer szuka sterowników, nie znajduje, słowem nie mogę zrzucić fotek tą metodą..Przeczytałem, że przyczyną tego może być pozostawienie body w trybie serwisowym....a tak się składa, że aparat 17.02 był na Żytniej w celu wyczyszczenia matrycy i odczytania przebiegu migawki.Zadzwoniłem do serwisu, pan serwisant powiedział mi, że owszem- dcp connect oznacza, że body jest w trybie serwisowym, natomiast on nie ma pojęcia, jakim cudem, bo przy odczycie przebiegu migawki nie wchodzi sie w tryb serwisowy.......
    Czy ktoś z Was jest na tyle zorientowany w temacie, żeby potwierdził, bądź zaprzeczył temu, co twierdzi serwisant?

    Ps. wiem,że można czytnikem, ale nie o to chodzi.

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek2112 Zobacz posta
    Czy ktoś z Was jest na tyle zorientowany w temacie, żeby potwierdził, bądź zaprzeczył temu, co twierdzi serwisant?
    Niestety nie czytałem na forum o żadnym przypadku by komuś się udało poza serwisem odczytać przebieg 5D, tak więc raczej nie dowiesz się tu na forum w jaki sposób taki odczyt się odbywa.
    Proponuję olać walkę kto z was ma rację i tylko doprowadzić aparat do porządku jeszcze raz odwiedzając serwis.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •