Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Jak zainstalować spolszczenie do PS?

  1. #1

    Domyślnie Jak zainstalować spolszczenie do PS?

    W jaki sposób zainstalować spolszczenie do ps4? Próbowałam już wg różnych wskazówek i niestety nie udało się:-(

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Pewnie musisz sama do tego dojść, ale za własnego doswiadczenia odradzam instalację spolszczenia. Wiele poleceń jest dośc nietrafnie przetłumaczona i trudno jest niekiedy odnaleźć prawidłową komendę, kiedy jedyny dostępny w sieci poradnik, pisany jest w oparciu o wersję angielską. Naprawdę.

    Napisz, w jakiej formie masz spolszczenie i które wskazówki instalacji nie działają.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #3

    Domyślnie

    Plik nazywa się Adobe Photoshop CS4 PL. Po poprawnym zainstalowaniu niestety i tak nie mam mozliwości aby w menu programu zmienić języka angielski na polski:-( Nie ma w ogóle takiej możliwości bo po rozwinięciu menu jest tylko jezyk angielski.
    A może jest w sieci jakaś strona na której wytłumaczono podstawowe kroki z programem w oparciu o angielskie menu?

  4. #4
    Bywalec Awatar vidocq
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    TST
    Wiek
    64
    Posty
    157

    Domyślnie

    Dotyczy pliku "Spolszczenie Adobe Photoshop CS4.exe" (540KB):

    1. Instalujemy spolszczenie.
    2. Odpalamy Photoshop'a.
    3. Wybieramy Edit > Preferences > Interface
    4. Na dole mamy Language UI > zmieniamy na Polish.

    Tylko to nielegalne
    pozdrawiam, vidocq

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez migawkanatalia Zobacz posta
    Plik nazywa się Adobe Photoshop CS4 PL. Po poprawnym zainstalowaniu niestety i tak nie mam mozliwości aby w menu programu zmienić języka angielski na polski:-(
    Nie pamiętam dokładnie, instalowałem PS dość dawno, ale chyba żeby zainstalować w wersji polskiej, nalezy wybrac język interfejsu już na początku instalacji. Potem nie ma możliwośc zmiany języka.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  6. #6
    Bywalec Awatar vidocq
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    TST
    Wiek
    64
    Posty
    157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez migawkanatalia Zobacz posta
    Plik nazywa się Adobe Photoshop CS4 PL. Po poprawnym zainstalowaniu niestety i tak nie mam mozliwości aby w menu programu zmienić języka angielski na polski:-( Nie ma w ogóle takiej możliwości bo po rozwinięciu menu jest tylko jezyk angielski.
    A może jest w sieci jakaś strona na której wytłumaczono podstawowe kroki z programem w oparciu o angielskie menu?
    Po zainstalowaniu idź do C: /Program Files/Adobe/Adobe Photoshop CS4/Locales
    Tam powinny być dwa foldery en_US i pl_PL.
    Jeśli ich tam nie ma to poszukaj folderu pl_PL (gdzieś sie przecież zainstalował) i przenieś go do tej lokalizacji.
    Powyższe dotyczy Win XP ale w Viście i Win7 jest chyba podobnie.
    W wersji 64-bitowej folder musi znaleźć się w obu wersjach Photoshopa, w folderach Program Files i Pliki Programów x86.

    To tak w celach poglądowych
    Jak napisałem, instalowanie spolszczenia jest niezgodne z licencją.
    Photoshop sprzedawany jest od razu w odpowiednich wersjach lokalizacyjnych i (jak napisał poprzednik) wersję interfejsu wybiera się przy instalacji.
    pozdrawiam, vidocq

  7. #7

    Domyślnie

    Program był zakupiony zagranicą. Nie wiem dlaczego nie ma tam wyboru języka polskiego...

  8. #8

    Domyślnie

    Dokładnie to musisz mieć do odpowiednich regionów nr seryjne więc jak instalujesz spolszczenie to masz pirata, chociaż ja zainstalowałem anglika z nakładką PL, na innym serialu a później zrobiłem preinstalacje jak poprzednio i już mi działa po polsku z serialem oryginalnym, teraz po zakupie uaktualnienia do CS5 będę miał pełnego prawdziwego polaka.
    Canon FF i słoików kilka

  9. #9

    Domyślnie

    Pozostaje mi praca na wersji angielskojęzycznej.
    Kochani, gdzie w necie znajdę jakiś "przewodnik" do podstawowych funkcji odnośnie edycji zdjęć w PS? Czy jestem skazana na wersje podręcznikowe? Jeśli tak to polećcie jakieś pozycje książkowe, które warto kupić. Z góry dziękuję za pomoc

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez migawkanatalia Zobacz posta
    Kochani, gdzie w necie znajdę jakiś "przewodnik" do podstawowych funkcji odnośnie edycji zdjęć w PS?
    http://lmgtfy.com/?q=photoshop+tutorials

    Bardzo pomocny dla Ciebie: http://canon-board.info/showthread.php?t=56319

    Bardzo pomocny dla innych: http://canon-board.info/showthread.php?t=57905
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •