Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 498

Wątek: Canon-Board.OnAssignment - ostatnia szansa!

  1. #11

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Tematy mogą być abstrakcyjne (wymienione już przez stdanielo), ultraszczegółowe ale prostsze(np pięć kredek o wschodzie słońca ) jak i na przykład kompozycyjne ("spirala", ultrapanorama miejska (kadr o proporcji boków >5:1), kwadrat ze skosem, "V"). Grup z których ograniczenia będą pochodzić jest mnóstwo. Im więcej ich w temacie, tym więcej trzeba szukać i kombinować, żeby zdjęcie się wpasowało, ale za to jaka satysfakcja jak się uda!
    Tak wlasnie to zrozumialem nie moge sie doczekac uhu!
    5d+5d mark II+ S35A+C 85 f/1.8 + C 20-35 f/3.5-4.5, C 70-210 3.5-4.5 580 ex II, YN 565 EX (czasem 17-40 L i 50 f/1.4), arsat 80/2.8 tilt

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    34
    Posty
    54

    Domyślnie

    Proponowałbym, aby pierwszy temat zadała osoba np. z moderacji, która nie brałaby udziału w zabawie, a każdy następny temat zada osoba, która odpada, tak na pocieszenie, otarcie łez

    Lub stworzenie puli tematów do zabawy do wglądu jedynie przez moderację, osoba która odpadła pisze w odpowiednim temacie numerek (ew. PW) i moderator ogłasza jaki temat został szczęśliwie wylosowany

    Tak, mieszam, ale Micles wspominał o propozycjach ;P

    Cytat Zamieszczone przez micles
    a) prowadzony jest regularny ranking biorących udział w zabawie, a po okrągłej liczbie tematów ogłoszeni są zwycięzcy i koniec.
    b) po każdym Assignmencie odpada osoba najniżej położona w wyżej opisanym rankingu (dzięki czemu Assignmenty finałowe stają się bardziej emocjonujące)
    Czyli wygrywa osoba mająca najwięcej głosów w sumie (ew. opracowany zostanie system punktowy, jak np w punktacji ogólnej skoków narciarskich 1=100pkt, 2=80 itd)
    Czy osoba, która okaże się 'Last Man Standing'? (osobiście ta opcja bardziej mi się podoba, jest też mniej zamotana ).

    1. micles
    2. trzeszcz6
    3. leCoq
    4. stdanielo
    5. deffik

    Zabawa, która mnie zmotywuje do działania

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar airhead
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    głosowanie wśród biorących udział w OnAssignment i jeżeli >50(20? 80? n? k pi? e^x? nie wiem ile - do ustalenia)% stwierdzi, że hardkor, to dostajemy nowy temat.
    człowieku, co Ty studiujesz, że w ten sposób próbujesz się z ludźmi dogadać?

    czyli organizujesz konkurs, takie coś, jak comiesięczny konkurs w piśmie FOTO?
    w sumie ciekawy pomysł
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

  4. #14
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Informatykę na Politechnice Poznańskiej, Wydział Informatyki i Zarządzania.

    Na razie nie konkurs, tylko zabawę, bo nagród nie funduję, a Sergiusz jeszcze tematu nie wyczaił :P Nie wiem jak wygląda konkurs w oiśmie FOTO, bo nie kupuję oism, żal mi kasy.

    Bierzesz udział? Doradzisz coś? Czy tylko zabijasz czas?

    W pierwszej opcji myślałem o jakiejś punktacji za pierwsze kilka miejsc. Najdrastyczniejszą punktacją byłby 1pkt dla wygranej osoby i tyle. Przy 10 osobach biorących udział w zabawie (chyba najrozsądniej, bo sondy mają ograniczenie do max 10 opcji ztcp) i 15 battle'ach można byłoby chyba rozstrzygnąć jednoznacznie kto jest zwycięzcą.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Jakby było dużo osób, to możnaby ligi porobić. Spadki i awanse

  6. #16
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    O widzisz! Dobre!

    Come on people! Coś nowego! Ożywmy trochę Canon-Boarda!

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Ja bym się może i zastanowił, ale czekam na więcej informacji co do "regulaminu". Jak często, ile będzie czasu itd itd

  8. #18
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Zaproponuj rozwiązanie pasujące tobie. Nie siedziałem nad tym pomysłem 2 dni i nie obmyślałem, stwierdziłem, że lepiej "do ludu z tym, i jakoś to będzie"

  9. #19

  10. #20
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Tyle że osoba, która wypadnie znowu zostaje na lodzie bez motywacji do robienia zdjęć i czeka do "następnej rundy" (?), a to właśnie ta motywacja jest głównym celem tej zabawy.

Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •