Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: [ 300D ver. Black - zrob to sam ;) ]

  1. #71
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    Co do ubezpieczenia aparatu to owszem można, ale....

    ..... jak ci go buchną z domu - kradzież z włamaniem, to ci kasę oddadzą - do 80% wartości (giełdowej, sklepowej, producenta - nikt niewie), jak ci go buchną na ulicy, to ubezpieczyciel nie odda kasy, chyba że ......

    ..... chyba że sprzęt jest firmowy w sensie masz go z pracy, firma ubezpieczyła swoje ruchomości a na dodatek jestes z zawodu fotoreporterem, to wtedy owszem jest szansa na ubezpieczenie i zwrot kasy za skradziony aparat, pod warunkiem .....

    ..... że wezwiesz policję, ona przepyta kilku świadków i ustali ponad wszelką wątpliwość, że ten aparat faktycznie ci ukradli.

    Ale to nie wszystko, dopuki trwa dochodzenie - śledztwo - to ubezpieczyciel nie oddaje kasy, po umożeniu dochodzenia (30 dni kalendarzowe), ubezpieczyciel ma chyba 14 dni na wypłatę odszkodowania. I to wszystko pod warunkiem, że aparat się nieznalazł. 8)

    [ Dodano: 23 Lipiec 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez Aszu
    TO TY JESTEŚ DRESEM?????????????????
    Chyba nie... tylko dresy nie umieja wylaczyc capslocka gdy pisza , a ja niestety umiem
    MOZNA PISAĆ DUŻYMI LITERAMI BEZ "CAPS LOCKA".
    ROBI SIE TEŻ TAK TRZYMAJĄC KLAWISZ "SHIFT" I PISZĄC.


    Robi sie to po to, żeby cos ZAAKCENTOWAĆ! :wink:
    //mj

  2. #72
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Poznań
    Posty
    56

    Domyślnie

    Tudzież aby DRESY nie buchneły aparatu można białym markerem trzy paski zrobić i wtedy pomyślą żeś jednym z nich :wink:
    Canon 10D

  3. #73
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubotka
    Tudzież aby DRESY nie buchneły aparatu można białym markerem trzy paski zrobić i wtedy pomyślą żeś jednym z nich :wink:
    noo dobra - ale co z tymi co maja srebrnego 300D ?? czarne paski wygladaja na srebrnym malo Dresiarsko a biale beda slabo widoczne
    ...a moze po prostu zacznijmy ubierac sie w dresy jak mamy zamiar smigac po miescie z aparatem

  4. #74
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meteor
    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Ciekawy temat ? zaklejanie opisów na aparatach - sorry ale nie po to jest to forum aby takie ciekawe tematy rozwijac na kilkanascie postow !
    Wiesz, nie to ladne (lub ciekawe) co jest ladne tylko co sie komu podoba :wink:
    A mnie akurat temat interesuje, bo niedlugo wracam do Polski z kraju w ktorym naprawde mozna stracic rewolucyjna czujnosc i nie chcialbym stanac w sytuacji w ktorej dwoch smutnych panow poprosi mnie grzecznie (i bez swiadkow) o oddanie aparatu
    Ja co prawda chwilowo nie zamierzam wracać z "tego kraju", ale już się moralnie nastawiam, że jeśli wrócę do Polski, to po prostu pozbędę się co bardziej rzucających się w oczy kawałków sprzętu i zajmę się.. no nie wiem, hodowlą gołębi albo czymś takim :-/

  5. #75
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Ja co prawda chwilowo nie zamierzam wracać z "tego kraju", ale już się moralnie nastawiam, że jeśli wrócę do Polski, to po prostu pozbędę się co bardziej rzucających się w oczy kawałków sprzętu i zajmę się.. no nie wiem, hodowlą gołębi albo czymś takim :-/
    Zawsze mozna sie ograniczyc do robienia fotek "u cioci na imieninach"
    EOS 500N, EOS 350D
    CANON 28-80/3.5-5.6, CANON 18-55 II USM/3.5-5.6, SIGMA 70-300/4-5.6 MACRO, DB 40GB

  6. #76
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    A jak "Ciocia" jest dresem?
    Nawet w domu u dresa nie wiesz kiedy stanie się coś złego.
    Jak dres wstanie lewa nogą - np taka ciocia - a ty jej wyjedziesz z aparatem, to nawet jak będziesz miał 3 paski dresiarskie na pasku to i tak wałkiem dostaniesz i tak. :wink:
    //mj

  7. #77
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hazan
    wiesz, ja bym się cieszył, w końcu jakaś dyskusja na forum, gdyby nie ona, to właściwie forum byłoby martwe, zobacz jakie tematy chodza na dpreview, nikt do nikogo nie ma o to pretensji, chyba właśnie w tym tkwi cel tego typu forów,

    no chyba, że miejsce na dysku ci się kończy, to się wyniesiemy
    Moze jeszcze o kolorze paska mam rozmawiac ? - nie bede sie cieszyl jesli bede czytal malo madre przepychanki na temat zaklejania napisow na aparatach (mam nadzieje ze to jest w miare jasne)
    O popularnosc forum to pozwol ze ja sie bede martwil.
    Twoje forum, Twoja wola, masz to zagwarantowane w kontrakcie

    [ Dodano: 23 Lipiec 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez [DoMiNiQuE
    ]
    ...a moze po prostu zacznijmy ubierac sie w dresy jak mamy zamiar smigac po miescie z aparatem Obrazek
    każą ci z inne Dresy z Twojego dresu wyskakiwać

  8. #78
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    lepiej z dresu niz z aparatu

    [ Dodano: 23-07-2004 ]
    przepraszam, zapomniałem dodać ""
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #79
    Bywalec Awatar wizja
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    poznań
    Wiek
    47
    Posty
    116

    Domyślnie

    ktoś kto obkleił 300d)* może pokazać choćby 1 fotkę po tej operacji? albo ten aparat Pawlikowskiej (może być i Cejrowskiego, choć nie wiem czy on obklejał :wink: )



    * - uszczelnił korpus na wypadek wpadek :wink: (woda, kurz, wilgoć)

    pytam bo zabieram 300d na 40-dniową podróż po australijskim outbacku i jestem w kropce (przygarnij kropka :wink: )
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •