Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [Trójmiasto] C-F-K w Sopocie

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar najeli
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    992

    Domyślnie [Trójmiasto] C-F-K w Sopocie

    W ramach aktywizacji C-F-K w pomorskim

    28.02.2010 o 12:00 (niedziela) pod kościołem św. Jerzego (góra Monciaka) w Sopocie

    spotykamy się na plener.

    Chętnie spotkamy się też z forumowiczami.
    W planach wyzwanie jakim jest ciekawe sfotografowanie oklepanych miejsc (albo nawet nieoklepanych, to się okaże), a potem schowanie się gdzieś w jakieś ciepłe miejsce na fotograficzne (i nie) dyskusje.

    Serdecznie zapraszamy
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

  2. #2

    Domyślnie

    jakis szerszy plan spotkania??
    c-f-k (co to)
    Canon 1D MK III, 300D x2| BG-E1 | Tokina 12-24 f/4 SPRZEDAM | Canon: 24-70 f/2,8 L | | 28 f/1.8 | 50 f/1.4 | 85 f/1.8 | 75-300 f/4-5.6 | 420EX |
    zamiennik RS-60E3 | EOS -> m42 | Revuenon 50 f/1,8 | MC 3M-5CA 8/500 | pierścionki | First Opticam PRO-6604G + inny badziewny trójnóg

    www.nagor.prv.pl - FOTOblog.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    chyba canon-foto-klub, jest spory wątek na forum...
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Pommern
    Posty
    230

    Domyślnie

    Do focenia nie trzeba agendy, pofocimy oklepany Sopot, pogadamy o zabytkach

    Tylko dlaczego tak późno śpiochy
    EOS 5, 500N, 400D, 50D

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    oxydum,

    Juz tlumacze dlaczego tak pozno, bo w sumie to troche ja podsunolem pomysl z godzina 12:00 a nie 10:00 A mianowicie, stwierdzilem ze jesli ktos ma dojechac z dalszej czesci pomorskiego, to podroz mu zajmie ta godzinke, czy nawet dwie. Wiec na 10:00 musial by wyjechac o 8:00. A to oznacza wstac o 6:30 zeby sie doprowadzic do stanu, ogolic sie, wyladniec, zaparzyc kawe, zjesc sniadanie, sprawdzic setny raz sprzet w plecaku/torbie i dotrzec na srodek masowego transportu/odsniezyc samochod A jednak Niedziela - dzien relaksu, i jakiegos tam odpoczynku i jedyna mozliwosc wyspania sie troche dluzej

    nagor,

    Zwiedzenie czesci sopotu znanej wiekszosci (molo, deptak itp) i tej czesci mniej znanej (gorny sopot, domy w starym stylu, nostalgia, moze cos przyjdzie na mysl na miejscu). Ogolnie jak na moje, tematem jest: Ukazanie Sopotu w inny sposob niz zawsze A na koncu jakas kawka/herbatka w ktorejs klubo-kawiarni by sie odmrozic i porozmawiac na temat klubu, dalszych dzialan i na temat specjalny wieczoru ktory wymaga paru chwil, milej atmosfery, i jak najwiecej klubowiczow No i przy okazji bedzie mozna strzelic sobie po zdjeciu w celu wykonania misji

    I jeszcze wyjasnienie dlaczego spotkanie przy kosciele a nie przy krzywym domku. Stwierdzilem ze wszystkie parkingi sa blizej kosciola, przystanki sa blizej kosciola i skm jest blizej kosciola Nie wszyscy moga wiedziec gdzie jest krzywy domek, a przeciez nie chcemy "zgubic" kogos przez nietypowe miejsce spotkania

    To tak troche szerzej, mam nadzieje ze nie wyjawilem za duzo informacji

    Rob bedziesz ? Bo mam podejrzenie ze przydal bys sie

    I zapomnial bym do reszty, jesli bedzie otwarte pewne miejsce to zwiedzimy mile dla oka miejsce i moze uda sie namowic wlasciciela na jakas mala opowiesc
    Ostatnio edytowane przez Tezet-gdynia ; 18-02-2010 o 16:32

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Rob bedziesz ? Bo mam podejrzenie ze przydal bys sie
    nie wiem czy uda mi się wyrobić, myślę że szanse na mój przyjazd to tak ok 70%... mam nadzieję że dam radę :>
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Jakby ktos mial problem z trafieniem z dworca SKM SOPOT GLOWNY pod kosciol, to zamieszczam mapke zrobiona na szybko http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF...b3c73562ed2b4d

    A jakby ktos potrzebowal plan parkingow, to tez moge cos stworzyc na potrzeby spotkania. A jakbys ktos z gory wiedzial ze trafi ale nie do konca, to PW do mnie

    rob, trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez Tezet-gdynia ; 19-02-2010 o 05:28

  8. #8

    Domyślnie

    A czy taki szaraczek, który zagląda tylko czasami na forum może dołączyć ?
    Coś na czarno-żółtym pasku z nazwą na N
    moje pstryki

  9. #9
    Coś już napisał Awatar marcin1191
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Iława/Sopot
    Wiek
    40
    Posty
    93

    Domyślnie

    Chciałbym się przyłączyć do pytania Drosika. nie chciałbym nikomu wstydu narobić
    Canon 20D; Kit; C50 f/1.8; C 100 f/2.0; C 70-200 f/4L

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Zwykle w plenerach CB wszyscy są mile widziani, ale to w sumie bardziej plener CFK więc lepiej niech Marta się wypowie
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •