Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: [Troyan] Reportaże 2010

  1. #51
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Ja ostatnio znowu odzyskałem wiarę w swój egzemplarz - na 5d2 żyleta w centrum na 1.8 - mniam mniam!

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    tylko za dużo forum się naczytałem i teraz się boję focić na f/1,8 :P
    taaa, ja ostatnio miałem kilka dni pozyczone 85/1.8 o którym też mówi się, że na f/1.8 to ma rewelacji. robiłem właściwie sport i większość zdjęć na 1.8 żyletka. miałem posluchac sie forum i domknac, ale swiatla bylo tyle co nic, wiec olałem forumowe zasady i zająłem sie fotografią ;-)

  3. #53
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    No i bardzo dobrze. Ja po lekturze CB zawsze z pewnym dystansem pochodzę do spustu migawki. Dobrze, że zazwyczaj po kilku strzalach mi mija

    Allxages, 85tka na 1,8 ma potworne aberracje, które na 2,2 prawie w 90% znikają. To jedyna wada tego obiektywu

    Micles, Ty też masz 28mm f/1,8 ?
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Allxages, 85tka na 1,8 ma potworne aberracje, które na 2,2 prawie w 90% znikają. To jedyna wada tego obiektywu
    Hmmm, nie wiem. Może scenynie były aż tak kontrastowe, albo po prostu miałem tak świetny egzemplarz, że aberracji nie widziałem. Może tez jestem ślepy, albo co gorsza za mało czytam CB Tak czy siak, chyba sobie kupie 85tke.

  5. #55
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    bez sensu trochę
    No tak, Wy warszawiacy to macie prawo nie wiedzieć skąd i po co są mażoretki Tak się przyjęło na Śląsku że podczas uroczystości one se tańcują przed orkiestrą dętą i kordonem wojskowym. Wy nie macie tego u siebie ?
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    Hmmm, nie wiem. Może scenynie były aż tak kontrastowe, albo po prostu miałem tak świetny egzemplarz, że aberracji nie widziałem. Może tez jestem ślepy, albo co gorsza za mało czytam CB Tak czy siak, chyba sobie kupie 85tke.
    To może moja była jakaś szitowa:

    Ostatnio edytowane przez Troyan ; 05-05-2010 o 00:03 Powód: Automerged Doublepost
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  6. #56
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    to to różowe na siersci, obroży, wodzie i wszędzie to aberracje na f/1.8? o jezuśku...

  7. #57
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    to to różowe na siersci, obroży, wodzie i wszędzie to aberracje na f/1.8? o jezuśku...
    Niestety tak, w dzień w słońcu z f/1,8 nie podchodź Ale dobra nasza, na koncertach ani razu nie trafiłem z takim czymś.
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  8. #58
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Tak, mam. Kupiłem, bo 16 nawet na cropie to trochę za szeroko jak na focenie ludzi na uroczystościach (rozciąga ), a 70-200 to już trochę za wąsko było 28ka jest spoko, jeżeli tylko pamięta się o tym, żeby trzymać się środka kadru.

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Niestety tak, w dzień w słońcu z f/1,8 nie podchodź
    O_O

  9. #59
    Pełne uzależnienie Awatar Ernest_DLRS
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Toronto, Kanada
    Wiek
    40
    Posty
    1 216

    Domyślnie

    To 34 to wygląda jak przygotowania do jaiegoś dnia wyzwolenia czy coś w ten komunistyczny deseń w Chinach czy innej Korei Pn. Oczywiście nie czepiam się zdjęcia tylko tego co się tam dzieje ((:
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    to świetnie, bo mam
    tylko za dużo forum się naczytałem i teraz się boję focić na f/1,8 :P
    No proszę Cię. Jakbym brał wszystko z tego foruma na 100% to chyba w ogóle bym z domu nie wychodził, bo po co focić tą STARĄ 5D, która już zdjęć nie robi, po co w ogóle zdjęcia robić nie posiadając inwentarza składającego się wyłącznie z L...
    Ostatnio edytowane przez Ernest_DLRS ; 14-05-2010 o 20:33 Powód: Automerged Doublepost
    FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
    APSC + 18-55is | 70-300vc

    kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

  10. #60
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Kilka zarzutów co do tych zdjęć słyszałem i czytałem Dziwi mnie to trochę bo wydaje mi się że zdjęcia są w miarę okej.

    40.
    41.
    42.
    43.
    44.
    45.
    46.
    47.
    48.
    49.
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •