Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: [Troyan] Reportaże 2010

  1. #21
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Kwestia gustu może

    W sensie jakim ? Technicznym czy estetyki ?

    Słuchaj, jeśi chcesz merytorycznie podejść do krytyki to się najpierw zastanów i popatrz jak wyglądał sufit na tej sali.

    To fakt, ale zdjecie na f/5,6 z lampą wyszło tragicznie, cały środek jest jasny a ludzie poszatkowani cieniami. Innej możliwości doświetlenia nie było, dlatego zrobiłem na f/2,8
    Nie wyciągałem



    Chętnie, wyslij mi poprostu linka



    Cieszę się że masz zdjecia z których jesteś zadowolony
    Nasza sala również była wysoka! I były na niej takie same syfy jak na twojej.
    Twoje zdjęcia nie leżą mi i pod względem technicznym i estetycznym. Linka nie moge Ci podać bo mam te zdjęcia na płycie także jak chcesz to daj maila - tutaj czy na pw to Ci podeśle

  2. #22
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  3. #23
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Jutro dorwe płyte to Ci wrzuce trochę

  4. #24
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    71

    Domyślnie

    Wysłałem Ci parę zdjęć

  5. #25
    Bywalec Awatar BRS
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Gród Kraka
    Wiek
    41
    Posty
    116

    Domyślnie

    1,7,8,10 - jak dla mnie ziarno
    ze wszystkich tylko 9 mi lezy ale boli ze lokiec kolesia krawedziuje (styczny z ramka)
    Zapraszam do oddania glosu na najlepsze zdjecie 2012 roku, bo kilka jest ciekawych
    http://www.canon-board.info/konkursy...oll-596-a.html

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BRS Zobacz posta
    1,7,8,10 - jak dla mnie ziarno
    ze wszystkich tylko 9 mi lezy ale boli ze lokiec kolesia krawedziuje (styczny z ramka)
    Najbardziej bezsensowny komentarz jaki ostatnio czytałem. Powinna być cenzura na komentarze.
    Co ci krawędziuje? To sobie odkrawędziuj. Człowieku, to nie jest studio, to jest reportaż z imprezy. Tam jest tłum ludzi, tam się foci na żywo. Czy ty w ogóle się znasz na tym o czym piszesz? Czy ty właśnie nie przeczytałeś jakieś książki o fotografii i teraz się popisujesz tym co świeżo przeczytałeś?
    Różne rzeczy można mówić o tym reportażu, ja napisałem że najważniejszym problemem wielu zdjęć jest niewłaściwe oświetlenie, ale styczny do krawędzi ŁOKIEĆ???
    Człowieku, zdyskredytowałeś się kompletnie!

  7. #27
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BRS Zobacz posta
    1,7,8,10 - jak dla mnie ziarno
    ze wszystkich tylko 9 mi lezy ale boli ze lokiec kolesia krawedziuje (styczny z ramka)
    Godny następca. Jak będziesz potrzebował jakiegoś wsparcia finansowego, to daj znać

    Faktycznie, z tym łokciem to już ostra przesada.

    Jak dla mnie za dużo lampy.

  8. #28
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BRS Zobacz posta
    1,7,8,10 - jak dla mnie ziarno
    ze wszystkich tylko 9 mi lezy ale boli ze lokiec kolesia krawedziuje (styczny z ramka)
    Nie no spoko Nie jestem jeszcze Tomaszewskim żeby łapać pięć osób na zdjęciu na targu w Turcji miedzy łańcuchami tak, żeby nikomu choć jeden z 10 łańcuchów na oko nie weszedł. Raz, nie ten poziom z mojej strony i nie takie zaangażowanie (bo też nie w tą stronę skupienie idzie na takiej imprezie) a dwa, to nie mam dalmierzowej Leiki za naście czy dziesiąt tysięcy

    Studniówki robię po to, żeby zarobić a nie, żeby się tylko napinać swoim pro-repo-foto-onalizmem na forum

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta

    Jak dla mnie za dużo lampy.
    Dla Ciebie ? Przecież Ty chyba błyskasz nawet 10-go lipca w samo południe... Gdzie za dużo lampy ?
    Ostatnio edytowane przez Troyan ; 25-02-2010 o 20:04 Powód: Automerged Doublepost
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  9. #29
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Przecież Ty chyba błyskasz nawet 10-go lipca w samo południe...
    Tylko kreatywny strobing :P (sport, sesje, rzadko przy repo, ale zdarza się). Na ostatniej studniówce z lampą zrobiłem 5 zdjęć - na próbie generalnej. Później lampę wyłączyłem i o niej zapomniałem. Lampa ze stopki - FE!, a Pocketów, softa i asystenta z tym biegającego w tłumie jeszcze się nie dorobiłem ;P

  10. #30
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    2 zdjecia są z lampą
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •