Skłaniam się ku Twojej wersji. Cena będzie ok. 4000 zł. Ciekawe jaką uda im się osiągnąć ilość kl/s przy takiej matrycy z jednym procesorem..
Skłaniam się ku Twojej wersji. Cena będzie ok. 4000 zł. Ciekawe jaką uda im się osiągnąć ilość kl/s przy takiej matrycy z jednym procesorem..
Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight
Przepowiednie można snuć w innym wątku - tutaj skupcie sie na 550D.
http://canon-board.info/showthread.php?t=39209
Oj Czacha, odpuść nam nasze winy
To jest o 550d... ja nie wiem czy kupić tego 550d, poczekać na Wielką Czerwoną Dwucyfrową Tajemnicę czy też - "iść na całość"![]()
Entuzjastyczny Neofita
Nigdy nie kupuję korpusów x50d. Nie miałem ani 350d ani 450d, nie kupię też 550dWszystkie pozostałe xxxd miałem lub mam nadal. Tak jakoś wyszło, ale będę się tego trzymać na przyszłość
![]()
Mariusz, tansze body + doinwestowanie w optyke, bo to co masz w podpisie to raczej skromnie![]()
Poza tym uwielbiam serię xxxd tym bardziej, im więcej pojawia się tutaj opinii, że nie da się tym robić zdjęć i tym podobnych bzdur.
Bardzo lubię swój główny obiektyw, wybrałem go świadomie z wielu innych modeli, których nie sprawdzałem na 5 minutowych sesjach w Fotojokerze, a nieco dokładniejNo i akurat mi nie musisz tłumaczyć, że wszystkimi wymienianymi tu aparatami zrobię w przybliżeniu takie same zdjęcia
![]()
Entuzjastyczny Neofita
Oczywiście, że się da i to często z lepszy skutkiem w stosunku do tych co maja 1D i Nikona D3s o czym się przekonałem na ostatnich studniówkach. Płaci się raczej za komfort pracy i powtarzalność efektów.. A najwięcej ma tutaj do powiedzenia sam fotografujący i zręczna obróbka. Skoro 350D można robić na ISO 3200 to o czym tutaj dyskutować..
Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight
No to nie wiem skad te problemy z podjeciem decyzji?![]()