Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Canon 5D mkI - polskie menu

  1. #11

    Domyślnie

    Na Żytniej posiadają specjalny soft serwisowy, sprawdzenie kosztuje niecałe 20 zł. Jeżeli robisz np czyszczenie albo sprawdzenie aparatu, masz to w cenie łącznie z wydrukiem...
    Canon FF i słoików kilka

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    36

    Domyślnie

    Pora najwyższa żeby ten soft wydostał się poza mury serwisu. Pewnie AF też moglibyśmy sobie ustawić.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smegool Zobacz posta
    http://allegro.pl/item905392704_cano..._gwarncja.html

    Ciekawe że niektórzy utrzymują, że jednak ma.

    teraz po wygranej aukcji piszesz do gościa, że nie ma polskiego menu i albo zwraca ci część kasy albo ma wgrać firmware z takowym menu

  4. #14
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deeppy Zobacz posta
    Pora najwyższa żeby ten soft wydostał się poza mury serwisu. Pewnie AF też moglibyśmy sobie ustawić.
    To co - kiedy go ukradniesz z serwisu na Żytniej?
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  5. #15
    Bywalec Awatar radioel
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Elblag
    Posty
    114

    Domyślnie

    pewnie nawet nie wiemy, ale wśród nas są forumowicze którzy pracują na Żytniej i czasami pękają ze śmiechu czytając niektóre wątki o nich samych
    5D mk2 + od 17 przez 24 do 70 a następnie dalej do 200 wszystko L klasie. W atelier lampy 300-1000Ws.

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deeppy Zobacz posta
    Pora najwyższa żeby ten soft wydostał się poza mury serwisu. Pewnie AF też moglibyśmy sobie ustawić.
    owy soft z tego co kiedys gdzies czytalem potrzebuje klucza hardware, jakby bylo inaczej juz dawno mozna by bylo go sciagnac z neta

    a Panowie z serwisu na pewno pekaja ze smiechu jak nas czytaja, tak jak ja pekam ze smiechu z ich jakosci obslugi i czesto niekompenetcji
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    owy soft z tego co kiedys gdzies czytalem potrzebuje klucza hardware, jakby bylo inaczej juz dawno mozna by bylo go sciagnac z neta
    Gdzie to czytałeś? Chętnie tam zajrzę. Czy czytałeś gdzieś o dekompilacji firmware do lustrzanek Canona?
    Od kilku dni googluję w tym kierunku, ale jakoś marnie mi idzie.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Gdzie to czytałeś? Chętnie tam zajrzę. Czy czytałeś gdzieś o dekompilacji firmware do lustrzanek Canona?
    Od kilku dni googluję w tym kierunku, ale jakoś marnie mi idzie.
    to nieoficjalne informacje doczytane na jakims forum ze 3 lata temu, pisal o tym ktos kto mial glebiej wglad w prace serwisu, to niby tylko plotka ale trzyma sie kupy
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  9. #19
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    wlkp.
    Wiek
    50
    Posty
    186

    Domyślnie

    Ktoś może wie, czy sprawdzenie przebiegu na Żytniej zrobią "od ręki" tzn np. w 1 lub 2 godziny?
    6D|5D+BG-E4|7D|40D+BG-E2|S14 f2.8 EX HSM|C 24L MkI|35L|C 50 f1.4|C 85 f1.8|C 100 f2.8 USM Macro|C 24-70 f2.8 L|C 70-200 f2.8 L IS|C 100-400 IS L|T 17-50|S 10-20 f4-5.6|C 18-200IS|C 580EXII|C 580EX i tyle...

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Robią od ręki.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •