Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: refleks nad górnym punktem af w 50d

  1. #1

    Question refleks nad górnym punktem af w 50d

    Drodzy Canonierzy ,
    od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem canona 50d.Generalnie jestem bardzo zadowolony z jakości zdjęć,ale intryguje mnie
    pewien szczegół. Mianowicie: nad górnym punktem af (tylko w wizjerze)
    pojawia mi się odblask w kolorze zapalającego się punktu ostrości(tzn
    czerwony).Nie ma to żadnego wpływu na wykonywane zdjęcia,ale irytuje mnie
    i chciałbym wiedzieć, jaka jest przyczyna tego zjawiska. Ktoś się spotkał z czymś takim? Z góry dzięki za podpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Przemek

  2. #2
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemofazer Zobacz posta
    Ktoś się spotkał z czymś takim?
    Nie, nikt się z tym nie spotkał i wcale o tym na forum nie było kilka razy.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  3. #3

    Domyślnie

    Jak pewnie zauważyłeś po dacie dopiero się zarejestrowałem i jestem nowy na tym forum,więc dziękuję za miłe przyjęcie. Liczyłem na poważne i konstruktywne odpowiedzi, a nie na bełkot mądrali. Pozdrawiam.

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1 660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemofazer Zobacz posta
    Jak pewnie zauważyłeś po dacie dopiero się zarejestrowałem i jestem nowy na tym forum,więc dziękuję za miłe przyjęcie. Liczyłem na poważne i konstruktywne odpowiedzi, a nie na bełkot mądrali. Pozdrawiam.
    Kolega sugerował, żebyś skorzystał z wyszukiwarki, ponieważ pojawił już się taki temat. Data rejestracji nie usprawiedliwia lenistwa.
    http://maciejko.net/cbsearch/

  5. #5

    Domyślnie

    Lenistwa nie,ale brak doświadczenia w poszukiwaniu tego typu problemów owszem. Tak naprawdę od trzech dni próbuję coś w necie znaleźć na ten temat i między innymi dlatego tu się zarejestrowałem. Byłoby miło z Waszej strony gdybyście po prostu pomogli, a nie pouczali. Nie od tego są fora?

  6. #6
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemofazer Zobacz posta
    Jak pewnie zauważyłeś po dacie dopiero się zarejestrowałem i jestem nowy na tym forum,więc dziękuję za miłe przyjęcie. Liczyłem na poważne i konstruktywne odpowiedzi, a nie na bełkot mądrali
    Punkt trzeci regulaminu, kolego. Skoro dopiero się zarejestrowałeś, to powinieneś być świeżo po jego lekturze.

    Cytat Zamieszczone przez przemofazer Zobacz posta
    Byłoby miło z Waszej strony gdybyście po prostu pomogli, a nie pouczali. Nie od tego są fora?
    Chyba pomyliłeś nas z kozetką psychoanalityka.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1 660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemofazer Zobacz posta
    Lenistwa nie,ale brak doświadczenia w poszukiwaniu tego typu problemów owszem. Tak naprawdę od trzech dni próbuję coś w necie znaleźć na ten temat i między innymi dlatego tu się zarejestrowałem. Byłoby miło z Waszej strony gdybyście po prostu pomogli, a nie pouczali. Nie od tego są fora?
    Polecam iść robić zdjęcia, a nie zajmować się szczegółami. Z tego co pamiętam, to może być wina matówki (zabrudzona/przesunięta?). Do różnych atrakcji trzeba przywyknąć. Paprochy w obiektywie i wizjerze jeszcze przed Tobą.
    Ale i tak polecam nauczyć się korzystać z wyszukiwarki.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaitsev Zobacz posta
    Polecam iść robić zdjęcia, a nie zajmować się szczegółami. Z tego co pamiętam, to może być wina matówki (zabrudzona/przesunięta?). Do różnych atrakcji trzeba przywyknąć. Paprochy w obiektywie i wizjerze jeszcze przed Tobą.
    Ale i tak polecam nauczyć się korzystać z wyszukiwarki.
    Dzięki za radę, tą a propos wyszukiwarki też
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Punkt trzeci regulaminu, kolego. Skoro dopiero się zarejestrowałeś, to powinieneś być świeżo po jego lekturze.



    Chyba pomyliłeś nas z kozetką psychoanalityka.
    Odsyłam kolegę do punktu pierwszego i siódmego regulaminu, ale jako znawca myślę, że znasz go na pamięć. Sprawiają Ci przyjemność takie dyskusje?
    Ostatnio edytowane przez przemofazer ; 22-01-2010 o 22:48 Powód: Automerged Doublepost

  9. #9
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemofazer Zobacz posta
    Odsyłam kolegę do punktu pierwszego i siódmego regulaminu, ale jako znawca myślę, że znasz go na pamięć. Sprawiają Ci przyjemność takie dyskusje?
    http://canon-board.info/showthread.php?t=48166

    Nie myl chamstwa z poirytowaniem.
    Ostatnio edytowane przez Merde ; 22-01-2010 o 23:04
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    http://canon-board.info/showthread.php?t=48166

    Nie myl chamstwa z poirytowaniem.
    Dziwi mnie Twoje "poirytowanie", przecież nie musiałeś mi odpisywać. Mimo to dziękuję za pomoc.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •