Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 125

Wątek: [Loome] Pierwsze ślubne

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    38
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    jak to u was wyglada, co nei tak na 6 i 10? mi sie kolory wydaja dobre na nich..

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loome Zobacz posta
    być może warto zainwestować w jakiś kurs, ale który?
    Jak chcesz się za to brać na poważnie to warto, odpowiedz sobie na pytanie których prowadzących zdjęcia bardziej Ci się podobają i tam wal.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loome Zobacz posta
    jak to u was wyglada, co nei tak na 6 i 10? mi sie kolory wydaja dobre na nich..
    u mnie (może to mój monitor ) jest czerwono/różowo aż oczy bolą patrzec, i uwierz, nie mówie tego złośliwie.
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    38
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    ważny jest jeszcze program kursu. a w zasadzie kursy na które trafiałem robią prowadzący, których zdjecia są dobre. powiem Ci szczerze, że to co widze w Twojej galerii jest dobrą reklamą pewnego kursu..
    ale widać też, że eksperymentujesz i sporo w tym też już Twojej ręki. dużo obróbki było u K?

    edit: tombas, jakbyś znalazł chwilę, mógłbyś na szybko poprawić kolorki i podesłać foto w Twoim wykonaniu? ciekaw jestem czy kwestia starego lcd, czy obróbki, czy jedno i drugie.
    nie powiem, lekko różowo miało być, ale Ty mowisz ze jest przesada. teraz nie wiem czy to jakis blad w tym co widzimy, czy mojego założenia i przesadzonej obróbki
    Ostatnio edytowane przez Loome ; 11-01-2010 o 15:49

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    38
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    11.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loome Zobacz posta
    dużo obróbki było u K?
    Wystarczająco, można się było dowiedzieć wszystkiego co potrzebne.

    edit: tombas, jakbyś znalazł chwilę, mógłbyś na szybko poprawić kolorki i
    Cytat Zamieszczone przez Loome Zobacz posta
    podesłać foto w Twoim wykonaniu? ciekaw jestem czy kwestia starego lcd, czy obróbki, czy jedno i drugie.
    Twoje zdjęcia mają pomarańczową dominantę i dziwnie to wygląda. Gdybyś sprubował się tego pozbyć efekt mógłby być naturalniejszy, np. taki:
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    38
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    pank, masz skalibrowany monitor? jeśli tak, to ja musze coś ze swoim zrobić. Twoje zdjecie u mnie jest totalnie różowe, a brązowa szafa jest już czerwono-bordowa.

  8. #18
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Głuszyca
    Wiek
    52
    Posty
    90

    Domyślnie

    Jeśli masz problem z kolorami to pooglądaj tutki "Mistrza Janusza" nie pamiętam który ,ale jest na pewno mówiący o korekcji koloru.
    http://canon-board.info/showthread.php?t=56319

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    38
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    thx, umknął mi ten watek

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Możesz mieć podbity kontrast, korekta robiona była na szybko i na jpgu, ale raczej chodziło mi bardziej nie o kolor skóry tylko generalnie o zróżnicowanie koloru, żeby były mniej monochromatyczne.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •