Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Opinie, tanie studyjne lampy błyskowe z allegro.

  1. #51
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrMoni Zobacz posta
    a sama współpraca lamp będzie ok? Wyczytałem, że różnica temperatury barwnej może być problemem
    roznica barwy bedzie minimalna, raczej nie do zauwazenia, zwlaszcza ze chinskie tanie lampy i tak rzadko trzymaja w kazdym blysku rowno 5600K
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  2. #52

    Domyślnie

    Dzięki zatem za odpowiedzi. Pozdrawiam MrMoni

  3. #53
    konradzalewski
    Guest

    Domyślnie

    Przed zakupem polecam zwrócić uwagę na takie drobiazgi jak uchwyt z tyłu lampy, niektóre chińczyki nie posiadają a to jest upierdliwe potem, a kolejna rzecz to śruba utrzymująca lampę w osi pionowej czyli pokrętło którym "fixujemy" lamkę 45 do dołu albo w górę czy na wprost- jak są źle skonstruowane (niestety na takich miałem nieprzyjemność rzeźbić) to pomimo dokręcenia z całej siły po jakimś czasie opadają do dołu obciażone softboksami.
    Takie pierdoły ale potrafią nerwy psuć strasznie.
    Pozdrawiam

  4. #54

    Domyślnie

    Witam a mam pytanie czy ktoś używa sprzętu z Fansportu i jeszcze jednej wiadomej firmy na allegro... chciałbym kupić dwie lampy błyskowe 100Ws i zastanawiam się czy trochę zdjęć na tym popstrykam... kolega ma dwie lampy z tego źródła o mocy 68Ws i dają radę...?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •