Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [Klaman] Zdjęcia motocykli

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Ale przy zdjęciach sportów motorowych nie chodzi o całkowite zamrożeniu ruchu. Zdjęcia powinny mieć troche dynamiki w postaci kręcących się kół rozmazanego tła itp

  2. #12

    Domyślnie

    Zwracam honor mój błąd... Uważam że dynamikę najlepiej obrazuje panoramowanie

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Między innymi też, ale panorama + odpowiednio ługi czas, żeby koła były rozmazane wyglądają 100 razy lepiej niż motocyklista zawieszony w powietrzu. Ale mimo, że mało dynamiki to i tak mi sie podoba bo kocham ten sport
    pozdrawiam i wesołych.

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    18

    Domyślnie

    j.w. trochę ciasno
    3 bardzo fajnie wyszła, 8 też jest ciekawa

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Wars i Sawa
    Wiek
    51
    Posty
    364

    Domyślnie

    Postarał bym się o filtr polaryzycyjny i większe nasycenie kolorów. Przy sporcie to jak najbardziej wskazane.

  6. #16

    Domyślnie

    Filtr już jest zakupiony zdjęcia są z przed zakupu... Nowy sezon będzie już z lepszym sprzętem i paroma drobiazgami

  7. #17
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Ja i tak jestem ciekaw tych powietrznych lotów z rozmazanymi kołami. Może ktoś się pochwalić takimi perełkami? Bo tak, za przeproszeniem, pieprzycie o ruchu w sporcie, ale jak wykonać ostrego, dynamicznego zawodnika w powietrzu z kręcącymi się kołami to już nie ma kto pokazać.

    Przypominam, że zawodnik na motocyklu to nie to samo co samochód. Ten, o ile w coś nie uderza, nie zmienia swoich kształtów podczas jazdy. Motocyklista owszem.
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

  8. #18

    Domyślnie

    Coś w tym jest...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •