Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Co partnerki na to?

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar radekbo
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    42

    Domyślnie

    Czy wy jesteście kawalerami??? Ja jak kupię np filterek do obiektywu to już żona warczy na mnie, bo nie rozumie tej palącej potrzeby ciągłego uzupełniania zestawu fotoamatora. Jakbym wspomnial teraz np, że potrzebuję obiektyw za 2 tys zł, to by chyba wysłała mnie do psyhiatry, bo już przecież mam jakieś tam , to po co mi? Ale później chce oglądać ładne zdjęcia :wink: No ale cóż, nawiązując do powyższego tematu - zaciekawił mnie ten tamron ze stałym światłem 28-75 2,8. Aktualnie posiadam 300D, KIT, 28-90 4,5-5 , 80-300 4,5-5 , jakieś różne filterki i inne duperele

  2. #2
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Bo zony/dziewczyny dziela sie na dwa rodzaje.. takie ktore maja tego samego zajoba co ty... i na te ktore go nie maja.. Zycze wszystkim tych pierwszych.. bo inaczej moze byc tak jak u kolegi powyzej ;-)

  3. #3
    Uzależniony Awatar Przemek Białek
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Świnoujście
    Wiek
    46
    Posty
    832

    Domyślnie

    a zdaza sie to czesto - sprawdzone osobiscie!
    dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
    "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

  4. #4
    Początki nałogu Awatar santiblue
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie

    Dokladnie. ( co do zon ) Dlatego jestem juz rozwiedziony....
    dSLR + coś tam...

  5. #5
    Witek
    Guest

    Domyślnie

    Cześć!!
    Jestem nowy więc się przedstawię:
    No wiec wszystkim Canonierom wielkie czesć. :wink: Wrzeszcie trafiłem do grupy zwariowanych Canonolubów.Canonem(ami) fotografuje od zawsze.Ostatnie kilka lat Canonem T 90 + kilka szkiełek ( 17/4 24/2,8 28/2,0 35/2,0 50/1,4 85/1,2L 105/2,5 makro vivitar 80-200/2,8 tokina atx 300/2,8L) do tego flesz 300tl+ML 3+mieszek FD Canon , no i wiele innych drobiazgów jak filtry itp.CZasy strasznie gnaja do przodu i wiem ze w dobie takich cudów jak eos 1Ds ten zestawik przypomina park jurajski.W najblizszym czasie mam zamiar jednak dolaczyc do grona cyfrowiczów.

  6. #6
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    Bo zony/dziewczyny dziela sie na dwa rodzaje.. takie ktore maja tego samego zajoba co ty... i na te ktore go nie maja..
    Jest jeszcze trzeci rodzaj - takie ktore nie wtracaja sie w twoje wlasne wydatki z twojej wlasnej kieszeni... to raczej dotyczy tylko dziewczyn bo zona to juz pewnego rodzaju ma prawo do wspolnego podzialu majatku itp (nie znam sie :> ) .
    I akurat moja dziewczyne w ogole nie obchodzi co, ile i na co wydaje, obym tylko czasem dal pieniazki na zakupy zywnosciowe 8)

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    Bo zony/dziewczyny dziela sie na dwa rodzaje.. takie ktore maja tego samego zajoba co ty... i na te ktore go nie maja..
    Jest jeszcze trzeci rodzaj - takie ktore nie wtracaja sie w twoje wlasne wydatki z twojej wlasnej kieszeni... to raczej dotyczy tylko dziewczyn bo zona to juz pewnego rodzaju ma prawo do wspolnego podzialu majatku itp (nie znam sie :> )
    To się nie liczy :wink: A trzeci rodzaj rzeczywiście istnieje - i to taka żona która co prawda nie podzielaja maniactwa, ale cieszy się gdy mąż się cieszy Taka jak moja

  8. #8
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    Bo zony/dziewczyny dziela sie na dwa rodzaje.. takie ktore maja tego samego zajoba co ty... i na te ktore go nie maja..
    Jest jeszcze trzeci rodzaj - takie ktore nie wtracaja sie w twoje wlasne wydatki z twojej wlasnej kieszeni... to raczej dotyczy tylko dziewczyn bo zona to juz pewnego rodzaju ma prawo do wspolnego podzialu majatku itp (nie znam sie :> )
    To się nie liczy :wink: A trzeci rodzaj rzeczywiście istnieje - i to taka żona która co prawda nie podzielaja maniactwa, ale cieszy się gdy mąż się cieszy Taka jak moja
    Nie no to juz jest czwarty rodzaj... powiedzmy "cieszaca sie twoim szczesciem" . Moj rodzaj to "nie zagladajaca do twojego portfela" 8) .

    Szczerze mowiac nie chcialbym miec dziewczyny zajmujacej sie fotografia... bylbym zazdrosny ze robi lepsze zdjecia i zly ze podbiera mi obiektywy, obiekty, modelki, pomysly itp ... dziewczyny klocacej sie o kazdy filterek do sprzetu tez bym nie chcial miec i dlugo bym z taka nie pobyl... z moja aktualna jedyny problem to zazdrosc o modelki

    Btw wydzielam i przerzucam temat bo Offtop a praktycznie off forum

  9. #9
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    Szczerze mowiac nie chcialbym miec dziewczyny zajmujacej sie fotografia
    LIFE IS BRUTAL.
    zly ze podbiera mi obiektywy, obiekty, modelki
    Wydaje mi sie, że o te modelki tu chodzi :wink:
    //mj

  10. #10
    Unique
    Guest

    Domyślnie

    A Panowie nie bywają zazdrośni o modeli :wink:

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •