Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Opieka prawna ?

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie Opieka prawna ?

    Czy sa hmm organizacje/firmy , najlepiej zwiazane z branza , ktory zajmuja sie opieka prawna w zakresie foto/prawa autorskiego i pokrewnych ? Tzn place miesiecznie oplata i w razie problemow z kims , kradzieza foty , pomagaja i biora sie za to. Ewentualnie ktos moze korzysta z takich uslug ? Jest to jakas sensowna opcja ?
    no comment...

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Zpaf :-)
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    ... wiesz , nie chce bluznic , moze jak jest sie ich czlonkiem to ok , ale tak juz mialem okazje "liczyc" na ich pomoc ( po 4 miesiacach ostatecznie mecenas olal mnie , stracilem sporo czasu... )
    no comment...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MM-architekci Zobacz posta
    ... wiesz , nie chce bluznic , moze jak jest sie ich czlonkiem to ok , ale tak juz mialem okazje "liczyc" na ich pomoc ( po 4 miesiacach ostatecznie mecenas olal mnie , stracilem sporo czasu... )
    Nie wiem jak jest w Polsce, nawet jezeli to kuleje, to jest to tylko kwestia czasu, ze powstanie taka firma , a czlonkostwo w niej jak najbardziej polecam - a nie sa to jakies astronomiczne sumy, szczegolnie warto jezeli prowadzi sie jakis business. Zeby to zobrazowac, to wizyta "mojego" prawnika w traffic court za speed limit - czyli takie ordynarne najprostsze "przestepstwo " ( mowa o Stanach), rekompensuje mi roczna skladke, a ja w tym czasie jestem w pracy, nie trace dniowki i mam czysty record.....no w najgorszym wypadku 3 miesiace sepervision. Kancelaria taka ma podpisane umowy z najlepszymi prawnikami w kazdym rodzaju prawa, konsultacje mam za free, a jezeli jest jakas powazna sprawa w sadzie, to mam ta swiadomosc ze nie reprezentuje mnie jakis przypadkowy prawnik, jako czlonek mam tez 20% znizki.;-).........acha, i po kazdorazowej usludze prawnika, dostaje z firmy do wypelnienia ankiete, jest tam kilkanascie pytan, generalnie chodzi o to, czy jestem zadowolony z jego uslug, jak dotychczas b a r d z o !:grin:

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Jarosław
    Posty
    271

    Domyślnie

    Myślę że trzeba poszukać jakiegoś wyspecjalizowanego adwokata/radcę. Z tym że w miesięcznym abo to raczej nie nasz co liczyć na pisanie dużych pism albo prowadzenie sprawy. Chyba że abo będzie wysokie albo spraw mało. Jak mało spraw to chyba lepiej na każda indywidualnie się umawiac.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    A DAS prowadzi tylko ubezpieczenia ochrony prawnej w zakresie komunikacji? Czy także w pozostałych zakresach działania Prawa Cywilnego? Może zadzwoń na infolinię i spytaj.
    zdRAWki
    Fotograf platoniczny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •