Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [430exII] wbudowany dyfuzor czy stofen?

  1. #11
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    Ale autor wątku pytał , czy widzicie różnice na zdjęciach przy używaniu dyfuzora zewnętrznego a używaniem wbudowanej kurtynki anie czy fajnie wygladąda zniszczony sprzęt, zwłaszcza jak się chce czasami odsprzedać. W moim doświadczanie przy używaniu małych dyfuzorów - jest różnica przy świeceniu na wprost, przy odbiciach wolę kurtynkę. Duże dyfuzory , to inna bajka.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez #PG Zobacz posta
    Czy Wy widzicie różnicę?
    Jak dla mnie różnica jest widoczna.

    Cytat Zamieszczone przez #PG Zobacz posta
    ...czy jest sens go zakładać skoro nie widać różnicy? A może tylko ja nie widzę?
    Jeżeli nie widzisz różnicy to nie ma sensu abyś używał dyfuzora.
    EOS + Speedlite

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    w Polsce tez, ale co to ma do rzeczy, może sprzedaj swoje zabawki za ta kase wykop studnie w afryce

    Niech Merauder chociaż przeczyta np ten tekst: http://turystyka.wp.pl/wid,9391293,k...1,artykul.html Mam nadzieję, że na SMS nie będzie mu żal cashu. Bo na to, że sprzeda coś z swojej szklarni i zasili z dobrego serca konto Unicef Polska raczej nie liczę
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Merauder
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Myslovitz
    Wiek
    42
    Posty
    1 092

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    Niech Merauder chociaż przeczyta np ten tekst: http://turystyka.wp.pl/wid,9391293,k...1,artykul.html Mam nadzieję, że na SMS nie będzie mu żal cashu. Bo na to, że sprzeda coś z swojej szklarni i zasili z dobrego serca konto Unicef Polska raczej nie liczę
    Skoro juz robisz prywatne wycieczki to skad masz jakiekolwiek pojecie o tym czy usczestnicze w jakichs akcjach charytatywnych czy nie. Moj przyklad mial tylko zestawic wage problemow jakie niektorzy maja, ale widze, ze nie ktorym to trudno zrozumiec. Jak wolisz ciagnac offtop, zeby nabic kolejnego posta to juz Twoj problem.

    Powiem to jeszcze raz, zeby nie bylo niejasnosci, dla mnie martwienie sie o zarysowania na obudowie lampy spowodowane dyfuzorem to totalna bzdura.
    7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merauder Zobacz posta
    Skoro juz robisz prywatne wycieczki to skad masz jakiekolwiek pojecie o tym czy usczestnicze w jakichs akcjach charytatywnych czy nie. Moj przyklad mial tylko zestawic wage problemow jakie niektorzy maja, ale widze, ze nie ktorym to trudno zrozumiec. Jak wolisz ciagnac offtop, zeby nabic kolejnego posta to juz Twoj problem.

    Powiem to jeszcze raz, zeby nie bylo niejasnosci, dla mnie martwienie sie o zarysowania na obudowie lampy spowodowane dyfuzorem to totalna bzdura.
    Żadnych prywatnych wycieczek nie robię. Po prostu nie tylko mi nie spodobała się Twoja riposta słowna i stąd taka a nie inna reakcja (nie tylko moja zresztą).
    Jeśli chcesz się wypowiadać o dzieciach głodujących na świecie, to po prostu pomyliły się Tobie fora. A z radami typu sprzedaj sprzęt lub nabijasz posty, to nie wyjeżdżaj, bo tylko one świadczą o Twoim poziomie EOT z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez Jago ; 14-12-2009 o 22:55
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Merauder
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Myslovitz
    Wiek
    42
    Posty
    1 092

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    Żadnych prywatnych wycieczek nie robię. Po prostu nie tylko mi nie spodobała się Twoja riposta słowna i stąd taka a nie inna reakcja (nie tylko moja zresztą).
    A mnie bardzo mało to obchodzi czy ci sie to podoba czy nie. To już Twój problem. Nie jestem tu po to by podobały się tobie moje wypowiedzi, może Ty lubisz lizusostwo, ja zdecydowanie nie.
    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    Jeśli chcesz się wypowiadać o dzieciach głodujących na świecie, to po prostu pomyliły się Tobie fora. A z radami typu sprzedaj sprzęt lub nabijasz posty, to nie wyjeżdżaj, bo tylko one świadczą o Twoim poziomie EOT z mojej strony.
    A co do głodujących dzieci to naprawdę nie wiem czy masz problem ze zrozumieniem kontrastów, które czasem sie podaje, żeby uwypuklić róznice czy co ,ale w każdym bądz razie jak czegoś nie rozumiesz to daj sobie spokój z komentowaniem tego.

    A tak przy okazji wskaż mi cytat, gdzie mówie, że ktoś ma sprzedawać sprzęt, bo sobie nie przypominam.

    Dla mnie to również EOT.
    Ostatnio edytowane przez Merauder ; 14-12-2009 o 23:47
    7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hyzop Zobacz posta
    Ale autor wątku pytał , czy widzicie różnice na zdjęciach przy używaniu dyfuzora zewnętrznego a używaniem wbudowanej kurtynki anie czy fajnie wygladąda zniszczony sprzęt, zwłaszcza jak się chce czasami odsprzedać. W moim doświadczanie przy używaniu małych dyfuzorów - jest różnica przy świeceniu na wprost, przy odbiciach wolę kurtynkę. Duże dyfuzory , to inna bajka.
    Jedyna odpowiedź na temat. Dzięki, porobię parę testów bo może faktycznie jest różnica a jej nie dostrzegłem.

    Szkoda mojego komentarza do postów odnośnie dzieci z Etiopii czy też problemu z rysowaniem się sprzętu. Ja nie mam tego problemu, jedynie nie chcę zakładać dyfuzora dla lansu, chciałem wiedzieć czy Wy widzicie różnice i znajdujecie uzasadnienie.
    Sprzęt ma przede wszystkim spełniać swoją rolę - robić dobre zdjęcia. A to, że o niego dbam w niczym nie przeszkadza.

    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •