Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: PS zawiesza się

  1. #1
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie PS zawiesza się

    Powtórzył mi się dzisiaj następujący problem z PS (8.0pl): podczas uruchamiania się ps-a, po komunikacie "Odczyt zasobów ogólnych testu..Gotowe" komputer zawiesza się. Image ready otwiera się, a PS nie. Nie pomogła ponowna instalacja. Miałem już kiedyś ten problem, pomogło dopiero przeinstalowanie systemu. Z góry dziękuje za pomoc.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A probowales pytac u zrodla?

    http://www.wimal.com.pl/adobepl/adobe_pomoc.htm

    "
    Pomoc techniczna dla zarejestrowanych użytkowników programów Adobe
    dostępna jest pod numerem telefonu: (+22) 8408015 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: adobe.support@wimal.com.pl
    "

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie

    Dziękuje
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  4. #4
    Bywalec Awatar Duty
    Dołączył
    Apr 2005
    Wiek
    54
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szandor
    Powtórzył mi się dzisiaj następujący problem z PS (8.0pl): podczas uruchamiania się ps-a, po komunikacie "Odczyt zasobów ogólnych testu..Gotowe" komputer zawiesza się. Image ready otwiera się, a PS nie. Nie pomogła ponowna instalacja. Miałem już kiedyś ten problem, pomogło dopiero przeinstalowanie systemu. Z góry dziękuje za pomoc.
    Hmm, zaczynam rozumieć Viteza, jak się denerwuje, że ktoś powtarza te same pytania - dosłownie kilka postów niżej, na tej samej stronie masz wątek z tym problemem.
    Nie wiem, czy to dobre rozwiązania, ale przytoczę Ci swoją wypowiedz z tamtego wątku:

    "Okazjonalnie zdarza mi się takie dziwne zachowanie wersji CS1 na jednym z komputerów w pracy (2-3 razy w roku).
    Mam już na to patent i nie wnikam w przyczyny - po prostu jest to u mnie skuteczne i w 2 minuty wszystko działa:
    Póki sę odpala OK, nalezy skopiowac dane z C\Documents and Settings\(...)\Dane aplikacji\Adobe\Photoshop\8.0CE\*.*

    W razie awarii zamykam niedziałający program, nadpisuję cały katalog z zawartością i Photoshop odpala momentalnie. Dbam tylko, żeby kopia zawierała moje w miarę aktualne ustawienia."

    Telefon do Wimala pozwoli Ci się dowiedzieć, że na ten problem pomaga otwieranie Photoshopa z kombinacją klawiszy (właśnie nie pamiętam jaką, możesz zadzwonić ), która uruchamia program z ustawieniami domyślnymi - czyli kasuje błąd. Nie trzeba przeinstalowywać systemu! Ale tracisz swoje preferencje - jest to cokolwiek wkurzające. Lepiej zgraj je jak opisałem w cytacie.
    Czemu tak się dzieje? Nie wiem.
    Nieważne, jaki sprzęt posiadasz. Ważne, jak go potrafisz wykorzystać.

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie

    Sorry, powtórzyłem pytanie zawarte kilka wątków poniżej. Przejrzałem wiele stron tego podforum, ale tak jak w przysłowiu - najciemniej jest pod latarnią. Duty, dzięki twój sposób okazał się skuteczny.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •