Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 443

Wątek: moja opinia o lider 24

  1. #21

    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie

    U mnie podobnie jak u roshuu, z tym że ja jeszcze czekam na zwrot pieniędzy.

    Nie polecam!!!

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar roshuu
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Warszawa, Radzymin
    Posty
    1 107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubak1988 Zobacz posta
    Ja właśnie miałem tam kupować cały sprzęt, ale jakoś nie widziało mi się przelewać im 11000zł i czekać na sprzęt. Jakoś nie wierzę w te terminy dostaw, szczególnie przy np 5dmkII. Taki sprzęt najlepiej kupować od ręki w okolicach swojego miejsca zamieszkania/pobytu.
    Kup nawet drozej ale nie tam. Ja sie tez polasilem na nizsza cene i pasuje to stwierdzic "chytry dwa razy płaci".

    Ale sa i zadowoleni klienci, nie mowie ze tak zalatwiaja wszystkich. Jesli chodzi o mnie to ja odradzam jak ognia.
    6D + 5D + 14 /2.8 + 35/1.4 + 50/1.4 + 85/1.8 + Fuji X-T1 + 35/1.4

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roshuu Zobacz posta
    Ale sa i zadowoleni klienci, nie mowie ze tak zalatwiaja wszystkich. Jesli chodzi o mnie to ja odradzam jak ognia.
    Ja należę raczej do tych zadowolonych klientów, co prawda na 5DmarkII trochę się naczekałem, ~3 tyg., jednak cena w pełni to rekompensuje: http://allegro.pl/item1072423209_can...eraz_7200.html
    Sprzęt jest u mnie, komentarz wystawie gdy lepiej go przetestuję.

    Nie winił bym w pełni sklepu za czas oczekiwania, gdy pojawiły się problemy z dostępnością 5DMarkII, oraz mocne wahania kursu złotówki oferta zniknęła z Allegro. Źle że sprzedają sprzęt którego nie mają fizycznie na półce - jednak tak działa większość firm oferujących dobre ceny. Kontakt telefoniczny był na bieżąco.

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar roshuu
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Warszawa, Radzymin
    Posty
    1 107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez j0seph Zobacz posta
    Kontakt telefoniczny był na bieżąco.
    Ze mna tez sie kontaktowali ale nie potrafili nic sprecyzowac. Nie rajcuja mnie obiecanki "ze bedzie na jutro". Jak ma byc to ma byc i koniec.
    6D + 5D + 14 /2.8 + 35/1.4 + 50/1.4 + 85/1.8 + Fuji X-T1 + 35/1.4

  5. #25
    Początki nałogu Awatar OrzelPiotr
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    St-ce
    Wiek
    44
    Posty
    350

    Domyślnie

    Zakupiłem eos'a 7d w opcji wymień starty aparat. Czekałem 14 dni sprzęt doszedł, podbita gwarancja, komplet instrukcji (w tym PL), dowód zakupu. W sumie muszę przyznać, że sklep jest godny zaufania (lider24.media.pl), są oczywiście drobne niuanse (czasem nie działał telefon, nie doszedł mail, itp.). Paczki się doczekałem. Jedno co mi się nie podoba to płatność z góry, kurier przyjmuje tylko do 1000 zł - nie jest to wielkie pocieszenie jak się wydaje kilka tysięcy. Nie czułem się zbyt komfortowo przez okres realizacji zamówienia - na co wpływ miało przeczytanie powyższych opinii.

    Na wybór sklepu nie skusiłem się ze względu na ceny (które to tak się złożyło były najniższe w momencie złożenia zamówienia - jednak czas realizacji zrównał je z konkurencją) a ze względu na możliwość oddania swojego sprzętu w rozliczeniu.

    P.S. Zaufanie, zaufaniem ale nie ma to jak płatność przy odbiorze.

  6. #26
    Zablokowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4

    Domyślnie opinje lider24

    Cytat Zamieszczone przez kubak1988 Zobacz posta
    Ja właśnie miałem tam kupować cały sprzęt, ale jakoś nie widziało mi się przelewać im 11000zł i czekać na sprzęt. Jakoś nie wierzę w te terminy dostaw, szczególnie przy np 5dmkII. Taki sprzęt najlepiej kupować od ręki w okolicach swojego miejsca zamieszkania/pobytu.


    witamy

    jak ktoś chciałby poczytać nasze opinie pisane przez uczciwych klinów
    zapraszam do poczytania naszych komentarzy na allegro

    http://allegro.pl/show_user.php?uid=12079924

    pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    ludzie, zamknijcie ten wątek, bo to przestaje być śmieszne. ile kont jeszcze założą sobie "zadowoleni klienci"?

  8. #28
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OrzelPiotr Zobacz posta
    Jedno co mi się nie podoba to płatność z góry, kurier przyjmuje tylko do 1000 zł - nie jest to wielkie pocieszenie jak się wydaje kilka tysięcy.
    Bardzo dziwna sprawa. Zazwyczaj kwota pobrania wpływa na koszt wysyłki (w mojej umowie jest to 9 zł netto za każdy rozpoczęty tysiąc złotych), ale żeby nie było możliwości zapłacić większej kwoty za pobraniem w ogóle?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  9. #29
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    346

    Domyślnie

    Ja też robiłem ostatnio zakupy w tej firmie. Zamówiłem 17-40/4 i 70-200/2.8 Ceny były bardzo atrakcyjne (najniższe na allegro), a w dodatku mogłem zostawić w rozliczeniu 70-200/4 - co było dla mnie niewątpliwie dużym plusem. Na początku też zostałem poproszony o przelanie całej kwoty na konto, lecz dogadałem się tak, że zapłacę całość przy odbiorze osobistym przy okazji zostawiając stare szkło w rozliczeniu. No i wszystko było by fajnie gdyby nie czas oczekiwania. Na 17-40 czekałem prawie 3 tygodnie i w końcu musiałem zrezygnować (potrzebowałem go do zlecenia) i kupić w innym sklepie. Na 70-200 czekałem jeszcze dłużej, ale z racji tego, że nie był mi potrzebny tak bardzo, odebrałem go po prawie miesiącu. Byłem w sklepie w Pruszczu, potwierdzam jego istnienie wszystko zakończyło się pozytywnie, ale jednak tak długi czas oczekiwania jest nie do przyjęcia. Dla porównania w cyfrowe.pl odebrałem sprzęt w tym samym dniu, w którym zamówiłem (z tym, że ponad 200 zł drożej).

  10. #30

    Domyślnie

    Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić warto poszukać wcześniejszego modelu 580 równie dobra, jak następca, bardziej smukła, szybsza w kręceniu głowicą, a prędkość ładowania zupełnie podobna. Cena za to sporo niższa...
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    SORKI ale nie wiem czemu pisząc o wątku lampy tu się to znalazło ...

    Proszę adminów o wykasowanie tej wypowiedzi
    Ostatnio edytowane przez mk307 ; 29-09-2010 o 08:00 Powód: Automerged Doublepost

Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •